دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Alex Rider 2021

دانلود زیرنویس فارسی سریال Alex Rider 2021  وقتی الکس رایدر متوجه می شود که عمویش ایان در حین انجام وظیفه به عنوان جاسوس بریتانیا کشته شده است – و نه در یک تصادف رانندگی که به او گفته شده است – همه چیز برای این نوجوان عادی تغییر می کند. آلن بلانت، رئیس شاخه مخفی MI6 که به عنوان The Department شناخته می شود، به او نزدیک می شود و او فاش می کند که الکس از دوران کودکی ناخودآگاه برای دنیای خطرناک جاسوسی آموزش دیده است.

زیرنویس سریال Alex Rider 2021 الکس تحت فشار برای کمک به تحقیق در مورد مرگ عمویش – و چگونگی ارتباط آن با ترور دو میلیاردر برجسته – با اکراه هویت جدیدی به خود می گیرد و مخفیانه به یک مدرسه شبانه روزی دورافتاده به نام پوینت بلان می رود. پوینت بلان که بسیار بالاتر از خط برف در کوه‌های آلپ فرانسه قرار دارد، ادعا می‌کند که بچه‌های نوجوان مشکل‌دار ثروتمندان فوق‌العاده را به مسیر درست بازمی‌گرداند. اما با حفاری عمیق‌تر، الکس متوجه می‌شود که دانش‌آموزان در واقع سوژه‌های نقشه‌ای نگران‌کننده توسط دکتر گریف مرموز هستند – نقشه‌ای که او باید برای متوقف کردن آن جان خود را به خطر بیندازد.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEB-WEBRip

دانلود زیرنویس فصل ۱

دانلود زیرنویس فصل ۲

 

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی سریال Alex Rider 2021-زیرنویس فارسی سریال Alex Rider 2021-زیرنویس فارسی Alex Rider 2021-زیرنویس Alex Rider 2021

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

45mm 62 views

پس زمینه
دیدگاه 0