گلاب شفا بخش ثروت زندگی من بود 

با توجه به این ‌که اکثر افراد به سمت محصولات ارگانیک و عرقیجات گیاهی تمایل پیدا کرده ‌اند من نیز کسب‌ و کار خود را در حوزه عرقیات گیاهی در زمینه گلاب شروع کردم و با فعالیت در این مسیر توانستم به طور بی نظیری سود خوبی را به دست آورم و از سود حاصل یک کارگاه تولید گلاب را ایجاد کردم و در کنار سودآوری که داشتم به اشتغال ‌زایی افراد نیز کمک کردم با ما همراه باشید تا این حوزه پرفروش را بهتر بشناسید. 

گلاب خالص کاشان

گلاب خالص کاشان دارای فواید بسیاری می باشد از جمله آنکه از بوی بد دهان جلوگیری می کند و باعث شفافیت پوست می شود، گلاب می تواند از ‌‌حملات عصبی جلوگیری کند و باعث پیشگیری از ابتلا به أنواع بیماریهای قلبی و عروقی می شود. اگر مایل به تهیه گلاب در منزل هستید می توانید مقداری از گل محمدی را چیده و گل برگها و قسمتهای زرد رنگ آن را جدا کنید و سپس داخل قابلمه ای ریخته و بر روی قابلمه ی بزرگ دیگری که درون ان آب جوش است قرار دهید. به این صورت به روش بن ماری آب گلها خارج می شود و شما می توانید یک گلاب ارگانیک خانگی را به دست آورید. البته باید توجه داشته باشید که این کار ممکن است ساعتها زمان ببرد و احتیاج به صبر و حوصله ی بسیار زیادی دارد. هرچه تعداد گلبرگهای گل محمدی بیش تر باشد غلظت گلاب شما نیز بیش تر خواهد بود و خالص تر خواهد شد.

گلاب خانگی

در کنار فواید بی شماری که گلاب خانگی معطر برای درخشش و لطافت پوست دارد، از خواص بی شمار آن برای مو نباید غافل شد که در این جا بخشی از فواید آن را برای مو ذکر می کنیم. گلاب دارای خواص ضد التهابی باور نکردنی است پوست ملتهب و خارش رو آرام می کند به طوری که اگر در پوست خود احساس ناراحتی می کنید می توانید برای تسکین؛ پوست سرتان را هفته ای سه مرتبه با گلاب ماساژ دهید. از آن جا که گلاب خانگی خاصیت مرطوب کنندگی بسیار بالایی دارد، یک ماده بی نظیر برای از بین بردن شوره سر است، گلاب به دلیل خاصیت ضد باکتریایی که دارد پوست ملتهب را تسکین می هد. باعث بازسازی پوست سر و در نتیجه کاهش شوره سر خواهد شد.

گلاب اصل خانگی

برای گرفتن گلاب اصل خانگی به طور کلی مقداری گل محمدی را درون دیگهای مخصوصی ریخته و به روش تقطیر عصاره آن را می گیرند. اگر در خاطرتان باشد با فرآیند تقطیر در دوران دبستان و راهنمایی آشنا می شویم، در این فرآیند بخار یا گاز به مایع تبدیل می گردد. همان طور که مستحضر هستید گلاب از تقطیر عصاره گل محمدی یا گل سرخ به دست می آید. تعلق این گونه از گل سرخ به کشور ایران بوده و همچنین با وجود دانشمندانی همچون ابن سینا افتخار تولید گلاب را نیز برای اولین بار داریم که متعلق به کشور عزیز ما ایران می باشد.


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand