رویاهایتان را با محصول چوب عملی کنید

شما هم می توانید ثروتمند شوید و به آرزوها و رویا هایتان برسید که توصیه می کنم برای ثروتمند شدن حتما با این محصول کار کنید که ضرر نخواهید کرد.

چوب صادراتی

همچنین خاصیت بافت نرم این چوب به نجاران کمک میکند که پیچ و میخ را راحت تر وارد چوب کنند. این نرمی نیز باعث میشود قیمت چوب صادراتی نسبت به نمونه های دیگر بالاتر باشد چون حشرات موزی و موریانه نتوانند در آن نفوذ کرده و باعث پوسیدگی آن شوند. از دیگر مزیت های چوب روسی داشتن لبه های ضخیم است که در ساخت اتاق های سونای خشک و حمام های چوبی و مناطق مرطوب استفاده ی فراوان دارد.

برای مطلع شدن از بهترین قیمت روز چوب روسی حیوانات راه های زیادی از جمله مراجعه به وارد کنندگان این محصول وجود دارد. در کنار اطلاع از قیمت محصول، در وهله ی اول باید از کیفیت، کاربرد و نوع چوب آن مطلع شد. مثلا چوب آبنوس که از بهترین چوب های جهان است با تراکم بالا خود برای ساخت آلات موسیقی استفاده میشود.

چوب گردو

بر خلاف تصور رایج که افراد گمان می کنند چوب ها بسیار سنگین هستند و قیمت چوب گردو بسیار بالا است در حالی که این تصور اشتباه است و چوب روس از جمله از چوب های بسیار سبکی هستند که به راحتی می شود در تهیه و ساخت بسیاری از لوازم بکار برد.

اگر تا بحال از نجار های حرفه ای این سوال را پرسیده باشید که راحت ترین چوب برای نجاری کدام نوع از چوب است، قطعا به این جواب بر خواهید خورد که، چوب روس، زیرا این چوب به راحتی سمباده می خورد و حتی به راحتی نجار می تواند به آن میخ بزند و اثر جدیدی را خلق کند.

در سال های گذشته بیشتر کابینت از نوع فلزی بودند که به مرور زمان دچار زنگ زدگی شدند و امروزه به طور کامل از میان برداشته اند. از چوب روس سفید در تهیه کابینت ها نیز استفاده می شود.

چوب گیلاس

در قسمت های قبل تر بیان کردیم که چوب گیلاس چندین مدل دارد و هر مدل آن دارای قیمت متفاوتی می باشد. قیمت چوب گیلاس دست دوم نسبت به چوب های دیگر مناسب تر می باشد. چوب روسی یولکا از مقاوم ترین نوع چوب ها هستند بر خلاف تصور رایج افراد که احساس می کنند چون این چوب ها سبک هستند پس مقاوم نیستید در صورتی که این چنین نیست بر خلاف سبکی، بسیار محکم می باشد.

چوب روس دارای گره های طبیعی درخت می باشد که این گره ها باعث زیبایی دوچندان آن شده است. محصولات چوبی امروزه دارای قیمت های متفاوتی می باشند و این قیمت ها بستگی به نوع چوب به کار رفته در تولید آن ها دارد.