دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Vikings 2013

در حال پخش

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings 2013 ماجراهای راگنار لوتبروک: بزرگترین قهرمان عصر او. این سریال حماسه گروه راگنار از برادران وایکینگ و خانواده اش را نشان می دهد که او برای رسیدن به پادشاه قبایل وایکینگ ها قیام می کند. راگنار علاوه بر اینکه یک جنگجوی بی باک است ، سنت های نورسانی وقف به خدایان را تجسم می کند: افسانه این است که او از نوادگان مستقیم اودین ، خدای جنگ و مبارزان بود.

 

توضیحات بیشتر 

وایکینگ ها یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی است که توسط مایکل هرست برای کانال هیستوری ساخته و نوشته شده است. برای اولین بار در ایرلند فیلمبرداری شد و در ۳ مارس ۲۰۱۳ در کانادا به نمایش درآمد. این مجموعه قرار است در تاریخ ۳۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ به پایان برسد ، زمانی که نیمه دوم فصل ششم پیش از پخش آن در هیستوری در کانادا ، به صورت کامل در پرایم ویدیو  در ایرلند منتشر می شود. یک مجموعه دنباله ای با عنوان وایکینگها: والاها برای نت فیلیکس در دست ساخت است.

وایکینگ ها از حماسه های وایکینگ  راگنار لاتربورگ ، یکی از معروف ترین قهرمانان افسانه ای نورس و بدنام به عنوان آفت انگلیس و فرانسه الهام گرفته شده است. این نمایش راگنار را به عنوان یک کشاورز به تصویر می کشد که با حملات موفقیت آمیز به انگلیس به شهرت می رسد و سرانجام با حمایت خانواده و هم رزمندگانش به پادشاهی اسکاندیناوی تبدیل می شود. در فصول بعدی ، این سریال پیرو پسران او و ماجراهای آنها در انگلیس ، اسکاندیناوی و مدیترانه است.

این مجموعه با الهام از داستان های نورث من های اسکاندیناوی اوایل قرون وسطی ساخته شده است. این مقاله به طور گسترده از سو اکسپلو استفاده از سردار افسانه ای وایکینگ ها ، راگنار لوتبروک و خدمه ، خانواده و فرزندانش دنبال می شود ، همانطور که در حماسه های قرن ۱۳و۱۲ راگنار لاتربورگ و  رگناسورنا پتر و همچنین در اثر ساکسو جرمتیو  در قرن ۱۲ گستا دانورم  وضع شده است. حماسه های افسانه ای نورس داستانهایی ساختگی بودند که براساس سنت شفاهی نورس ساخته می شدند و حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ سال پس از حوادثی که توصیف می کردند ، نوشته شده اند. الهام بیشتر از منابع تاریخی آن دوره گرفته شده است ، مانند سوابق حمله وایکینگ ها به لیندیسفرن که در قسمت دوم به تصویر کشیده شده است ، یا روایت احمد بن فضلان از قرن دهم در مورد وارنگیان. این سریال در آغاز عصر وایکینگ ها آغاز می شود که با حمله لیندس فارنی در سال ۷۹۳ مشخص شد.

 

EN :

Viking Ragnar Lothbrok is a youthful rancher and family man who is disappointed by the strategies of Earl Haraldson, his neighborhood clan leader who sends his Viking thieves east to the Baltic states and Russia, whose inhabitants are as poor as the Norsemen. Ragnar needs to travel west, across the sea, to find new civic establishments. With help from his companion Floki, Ragnar constructs a quicker, sleeker armada of boats to help him make it toward the Western world. During that time Ragnar, who professes to be an immediate relative of the god Odin, keeps on battling with Earl until the two face each other in a last fight for matchless quality. Following that, Ragnar goes on a quest for new grounds to prevail.

Source : IMDbWikipedia

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (42 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

44m 2013 81,634 views

پس زمینه
اطلاعات
بازیگران
پس زمینه
دیدگاه 4

 • نیما - 28 فوریه, 2021

  دان نمیشه که.

  • admin - 01 مارس, 2021

   سلام مشکل از مرورگر کرومه با موزیلا یا اپرا دان کنید 

 • محمد - 04 فوریه, 2021

  دمت گرم زیرنویسا عالی بود رو همه تبلیغات کلیک کردم که هالشو ببری

  • admin - 04 فوریه, 2021

   قربونت ممنون