دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Vikings: Valhalla 2022

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings: Valhalla 2022 مجموعه‌های بعدی «وایکینگ‌ها» ۱۰۰ سال پس از آن و با محوریت ماجراهای لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح.

وایکینگ‌ها: والهالا در اوایل قرن یازدهم شروع می‌شود و ماجراهای افسانه‌ای برخی از معروف‌ترین وایکینگ‌هایی را که تا به حال زندگی کرده‌اند – لیف اریکسون، فریدیس اریکسدوتر، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح را روایت می‌کند. این مردان و زنان در حالی که برای بقا در دنیای همیشه در حال تغییر و تحول مبارزه می کنند، مسیری را خواهند گشود.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-HDTV-WEB

قسمت های در حال پخش : فصل ۱

دانلود زیرنویس قسمت ۱ تا ۸

 

توضیحات بیشتر

وایکینگ‌ها: والهالا یک مجموعه تلویزیونی درام اکشن-تخیلی تاریخی است که توسط جب استوارت، فیلمنامه‌نویس ساخته شده است، و به‌عنوان اسپین آف وایکینگ‌های History. این سریال یک قرن پس از سریال اصلی شروع می شود و داستان های برخی از معروف ترین نورسمن های تاریخ را روایت می کند: لیف اریکسون، فریدیس ایریکسدوتیر، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح، از نوادگان وایکینگ ها. قرار است در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ در نتفلیکس به نمایش درآید.

سال‌ها پس از وایکینگ‌ها، پایان عصر وایکینگ‌ها نزدیک می‌شود، زیرا انگلیس در مقابل آنها ایستاده است. پس از مرگ پادشاه ادوارد اعتراف کننده، سه لرد ادعای تاج و تخت انگلیس را دارند. لیف اریکسون گرینلندها را در سراسر اقیانوس اطلس شمالی رهبری کرده است. او به خانواده اش وفادار است، اما با پدرش اریک قرمز مشکل دارد. Freydís Eiríksdóttir خواهر ناتنی او است. تجاوز جنسی توسط وایکینگ های مسیحی او را ضد مسیحی کرده است و او رهبر مذهب نورس قدیم در برابر ظهور مسیحیت در اسکاندیناوی می شود و به دنبال خانه جدیدی برای مردم خود می گردد. او عاشقانه وارد رابطه ای با تورسن، یک وایکینگ مسیحی از خانواده سلطنتی شده است. تورسن بخشی از گردانی است که توسط پادشاه هارالد هاردرادا برای انتقام از قتل عام جمع آوری می شود. او توسط Alienor، ملکه خود و Earl Colby، یک مشاور آنگلوساکسون هدایت می شود.

مایکل هرست، خالق وایکینگ‌ها، خاطرنشان می‌کند که دوره زمانی نمایش زمانی است که “وایکینگ‌ها بیشتر انگلستان را تسخیر کرده‌اند و مالک نرماندی هستند”.

 

تریلر سریال وایکینگ ها: والهالا

بازیگران

Pollyanna McIntosh

Pollyanna McIntosh

as Queen Ælfgifu

Jóhannes Haukur Jóhannesson

Jóhannes Haukur Jóhannesson

as Olaf Haraldsson

Frida Gustavsson

Frida Gustavsson

as Freydis Eriksdotter

David Oakes

David Oakes

as Earl Godwin

Leo Suter

Leo Suter

as Harald Sigurdsson

Laura Berlin

Laura Berlin

as Emma of Normandy

Bradley Freegard

Bradley Freegard

as King Canute

Caroline Henderson

Caroline Henderson

as Jarl Haakon

Julian Seager

Julian Seager

as Jarl Gorm

Asbjørn Krogh Nissen

Asbjørn Krogh Nissen

as Jarl Kåre

Pääru Oja

Pääru Oja

as Arne Gormsson

Gavin O'Connor

Gavin O’Connor

as Earl Of East Anglia

James Ballanger

James Ballanger

as Hallbjorn

Álfrún Laufeyjardóttir

Álfrún Laufeyjardóttir

as Astrid Olofsdotter

Louis Davison

Louis Davison

as Prince Edmund

اطلاعات بیشتر: imdbWikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings: Valhalla 2022-زیرنویس فارسی سریال Vikings: Valhalla 2022-زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022-زیرنویس Vikings: Valhalla 2022

 

 

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

m 142 views

پس زمینه
اطلاعات
بازیگران
پس زمینه
دیدگاه 0