دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead مردگان متحرک  یک مجموعه تلویزیونی ترسناک پسا آخرالزمانی آمریکایی است که براساس مجموعه کتابهای کمیکی به همین نام ساخته رابرت کرکمن ، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شده است. در این مجموعه بازیگران گروه بزرگی به عنوان بازماندگان آخرالزمان زامبی حضور دارند که سعی می کنند در معرض تهدید حملات زامبی ها که در اصطلاح عامیانه "واکرها" شناخته می شوند ، زنده بمانند.

با این حال ، با سقوط بشریت ، این بازماندگان با درگیری سایر بازماندگان زنده نیز روبرو می شوند که گروه ها و اجتماعاتی را با مجموعه قوانین و اخلاق خود تشکیل داده اند ، که اغلب منجر به درگیری خصمانه بین جوامع انسانی می شود. اندرو لینکلن شخصیت اصلی سریال ، ریک گرایمز ، را تا زمان جدایی وی در فصل نهم بازی می کرد. از دیگر بازیگران باسابقه می توان به نورمن ریدوس ، استیون یون ، چندلر ریگز ، ملیسا مک براید ، لورن کوهان ، دانایی گوریرا ، جاش مک درمیت و کریستین سراتوس اشاره کرد.

 

این مجموعه به طور انحصاری از طریق AMC در ایالات متحده و در سطح بین المللی از طریق گروه شبکه های فاکس پخش می شود. این سریال برای اولین بار در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۰ اکران شد. فصل دهم در ۶ اکتبر ۲۰۱۹ اکران شد و برای یازدهمین و آخرین فصل تمدید شد. AMC همچنین این مجموعه را بیشتر به رسانه های مرتبط توسعه داده است. یک سریال spinoff ، از مردگان متحرک بترس ، در ۲۳ آگوست ۲۰۱۵ به نمایش در آمد و در حال پخش ششمین فصل است. Spinoff دوم ، یک سریال محدود دو فصله ، The Walking Dead: World Beyond ، برای اولین بار در ۴ اکتبر سال ۲۰۲۰ اکران شد. AMC از برنامه ریزی برای سه فیلم برای دنبال کردن داستان ریک پس از جدایی لینکلن خبر داد. در سال ۲۰۲۰ ، دو مسابقه بعدی دیگر اعلام شد: یکی متمرکز بر شخصیت های Reedus و McBride و یک مجموعه گلچین برای نمایش شخصیت های پس زمینه شخصیت.

 

Walking Dead توسط استودیوی AMC در ایالت جورجیا تولید می شود و بیشتر فیلمبرداری آن در فضای بزرگ فضای بزرگ استودیوی Riverwood نزدیک سنویا ، جورجیا انجام می شود. این مجموعه از کمیک توسط فرانک دارابونت اقتباس شده است ، وی همچنین برای اولین بار به عنوان مجری برنامه فعالیت داشت. با این حال ، درگیری های بین دارابونت و AMC باعث شد او از این مجموعه جدا شود و در حال حاضر به چندین پرونده قضایی توسط دارابونت و دیگران تبدیل می شود. به دنبال دارابونت ، گلن مازارا ، اسکات ام گیمپل و آنجلا کانگ همگی به عنوان مجری برنامه فعالیت داشته اند.

 

The Walking Dead با شروع فصل سوم خود بیشترین بیننده ۱۸ تا ۴۹ ساله را از بین سایر مجموعه های تلویزیونی کابلی یا پخش شده جذب کرده است ، هرچند در فصول بعدی میزان تماشاگران کاهش یافته است. علاوه بر این ، منتقدان این مجموعه را به طور كلی مثبت دریافت كرده اند. چندین بار نامزد دریافت جایزه شده است ، از جمله جایزه گلدن گلوب بهترین سریال تلویزیونی – درام و جایزه انجمن نویسندگان آمریکا برای سری های جدید. The Walking Dead پس از پخش فصل یازدهم در سال ۲۰۲۱ در سال ۲۰۲۲ به کار خود پایان خواهد داد.

 

مردگان متحرک پس از آغاز آخرالزمان زامبی در سراسر جهان اتفاق می افتد. زامبی ها ، که به طور عامیانه به آنها "واکر" گفته می شود ، نسبت به انسان های زنده و موجودات دیگر برای خوردن آنها لرزان است. آنها سر و صدا مانند شلیک گلوله و رایحه های مختلف را جذب می کنند ، انسان. اگرچه در ابتدا به نظر می رسد که فقط انسان هایی که توسط واکرها گزیده یا خراشیده می شوند می توانند به سایر واکرها تبدیل شوند ، اما در اوایل این مجموعه مشخص شد که همه انسان های زنده عامل بیماری زایی مسئول جهش هستند. این جهش پس از مرگ میزبان بیماری زا فعال می شود و تنها راه برای از بین بردن دائمی واکر ، آسیب رساندن به مغز یا تخریب بدن است ، مانند سوزاندن آن.

این سریال با محوریت معاون کلانتر ریک گریمز ، که از کما بیدار می شود ، است. در حالی که در کما بود ، جهان توسط واکرها تسخیر شده است. او رهبر گروهی از بازماندگان منطقه آتلانتا ، جورجیا می شود ، زیرا آنها سعی دارند خود را حفظ کنند و از خود محافظت کنند نه تنها در برابر حملات واکرها بلکه توسط گروه های دیگر از بازماندگان که مایل به استفاده از هر وسیله ای برای زنده ماندن هستند.

 

فصل۱_۲۰۱۰

معاون کلانتر ریک گرایمز از کما بیدار می شود و دنیای غرق در زامبی ها را کشف می کند. ریک پس از دوستی با مورگان جونز ، به تنهایی به آتلانتا سفر می کند تا همسرش لوری ، پسرش کارل و شریک پلیس و دوست صمیمی اش ، شین والش ، را با دیگر بازماندگان روبرو کند. این گروه به مراکز کنترل بیماری (CDC) سفر می کنند ، اما از تنها عضو CDC باقیمانده دریافتند که هیچ درمانی برای بیماری همه گیر وجود ندارد.

 

فصل۲_۲۰۱۱٫۲۰۱۲


در حالی که از آتلانتا سفر می کردند ، گروه ریک در حالی که بدنبال دختر گمشده کارول ، سوفیا بودند ، در مزرعه هرشل گرین پناه می گیرند. تنش میان بازماندگان پس از آنکه مشخص شد هرشل دوستان و خانواده خود را به زامبی ، از جمله سوفیا ، در انبار خود نگه داشته است ، بدتر می شود. ریک می فهمد که شین و لوری در آغاز آخرالزمان عاشقانه درگیر شده اند و دوستی شین و ریک وقتی لری فهمید که باردار است ، از بین می رود. ریک در نهایت برای دفاع از خود مجبور به کشتن شین می شود. سر و صدا زامبی ها را به خود جلب می کند و گروه ریک و خانواده زنده مانده هرشل را مجبور به تخلیه مزرعه می کند.


فصل۳_۲۰۱۲٫۲۰۱۳

هشت ماه پس از فرار از مزرعه هرشل ، گروه ریک زندانی پیدا می کنند که برای ساختن خانه جدید خود را از شر زامبی ها پاک می کنند. لری در هنگام زایمان می میرد و ریک گوشه گیر می شود. در همین حال ، آندره توسط میشون نجات می یابد و هر دو وودبری ، شهری مستحکم را که توسط شخصی به نام فرماندار اداره می شود ، کشف می کنند. او از گروه ریک در زندان باخبر می شود که منجر به درگیری بین آنها می شود. سرانجام گروه ریک به وودبری حمله کرده و آنها را نابود می کند ، اما در نهایت فرماندار آندریا را کشته و فرار می کند. شهروندان وودبری با گروه ریک در زندان زندگی می کنند.

 

فصل۴_۲۰۱۳٫۲۰۱۴


چند ماه پس از حمله فرماندار ، آنفلوانزای مهلك بسیاری از افراد را در زندان كشته است. فرماندار مردان راست سابق خود را پیدا می کند و آنها را می کشد ، گروه آنها را تصرف می کند و زندان را نابود می کند. گروه ریک مجبور به جدا شدن و فرار می شوند ، اما نه قبل از کشته شدن هرشل و فرماندار. بازماندگان قبل از یافتن علائمی که به پناهگاهی امن به نام ترمینوس اشاره می کند ، تقسیم می شوند ، با آزمایشات خود روبرو می شوند و با چهره های جدیدی روبرو می شوند. آنها یکی یکی در ترمینوس به هم می پیوندند ، اما همه گروه به منظور نامعلومی اسیر می شوند.

 

فصل۵_۲۰۱۴٫۲۰۱۵


ریک کشف می کند که ساکنان Terminus به آدم خواری روی می آورند ، اما گروه Terminus را غرق می کنند و دوباره به هم می پیوندند. برخی زخمی شده و به Grady ، بیمارستانی که توسط پلیس و پزشکان فاسد اداره می شود ، ربوده شده اند. هنگامی که بازماندگان بهبود یافتند ، هارون به آنها نزدیک می شود و آنها را به عضویت در یک جامعه مستحکم به نام اسکندریه به رهبری دینا مونرو دعوت می کند. آنها در ابتدا مورد استقبال قرار می گیرند ، اما گروه ریک متوجه می شوند که ساکنان به طور مستقیم با تهدید زامبی روبرو نشده اند. ریک با زنی به نام جسی اندرسون آشنا می شود. او درمی یابد شوهرش زن بد دهنی است. در طی یک درگیری ، ریک او را با اجازه دینا اعدام می کند. مورگان به طور غیر منتظره ای از راه می رسد و شاهد اعدام شوهر بدرفتار توسط ریک است.

 

 

فصل۶_۲۰۱۵٫۲۰۱۶


ساکنان الکسساندریا برای محافظت از شهر به گروه ریک اعتماد می کنند. گروهی معروف به گرگها از یک گروه انبوه زامبی برای حمله به اسکندریه استفاده می کنند و دینا و کل خانواده اندرسون (در میان دیگران) کشته می شوند. اسکندریه هنگام بهبودی ، از جامعه ای به نام Hilltop مطلع می شود. شخصی به نام عیسی از آنها دعوت می کند تا در صورت کمک به پایان دادن به تهدید ناجیان باج گیری به رهبری شخصی به نام نگان ، با Hilltop تجارت کنند. اگرچه گروه ریک یک پایگاه نجات دهنده را نابود می کنند ، اما بعداً توسط نگان گرفتار می شوند و مجبور می شوند که تسلیم او شوند.

 

فصل۷_۲۰۱۶٫۲۰۱۷


نیگان با شروع بی رحمانه خود بر الکسساندریا ، گلن و آبراهام را به طور وحشیانه ای کشت. اقدامات او در ابتدا ریک را به تسلیم سوق می دهد ، اما میکونه او را ترغیب می کند که مقابله کند. آنها با جامعه ای به نام رفتگران روبرو می شوند و از آنها کمک می خواهند. کارول و مورگان با King Ezekiel ، رهبر پادشاهی دوست می شوند ، در حالی که مگی و ساشا تپه را تظاهرات می کنند. رزیتا و اوژن برای کشتن نگان گلوله ای درست می کنند. وقتی گلوله توسط لوسیل ، خفاش بیس بال نگان مسدود شد ، نگان با قدرت اوژن را به عنوان ناجی استخدام می کند. ناجیان و روبنده های كراكنده به اسكندریه حمله می كنند اما با فداكاری ساشا و كمك سربازان سلطنتی و هیل تاپ دفع می شوند.

 

فصل۸_۲۰۱۷٫۲۰۱۸


ریک ، مگی و حزقیال اجتماعات خود را به جنگ علیه نگان و ناجیان دعوت کردند. تلفات از هر دو طرف سنگین است و بسیاری از سربازان پادشاهی کشته می شوند. اسکندریه به حمله ناجی سقوط می کند و واکر واکر را گاز می گیرد. کارل قبل از این که به خود بیفزاید ، ریک را متقاعد می کند تا به جنگ پایان دهد و جامعه را از نو آغاز کند. نگان در نبرد آخر تلاش می کند ریک و متحدانش را از بین ببرد ، اما اوژن با خرابکاری در گلوله های ناجی نقشه او را خنثی می کند. سپس ریک نگان را زخمی می کند. بر خلاف میل مگی ، نگان در امان مانده و زندانی می شود و به جنگ پایان می دهد.

 

فصل۹_۲۰۱۸٫۲۰۱۹

هجده ماه پس از سقوط نیگان ، ریک پیشنهاد می کند پلی برای سهولت تجارت ایجاد کند ، اما این منجر به کینه بیشتر می شود. ریک هنگامی که برای جلوگیری از حمله افراد واکر پل را خراب می کند ظاهراً کشته می شود. شش سال بعد ، عدم حضور او گفتگوهایی بین جوامع ایجاد کرد و تهدیدی جدید برای کنترل واکر به نام نجواگران خواستار بازماندگان از قلمرو خود نیستند. رهبر آنها ، آلفا ، انبوهی از واکرها را به دست آورده است که در صورت انجام آنها آنها را از بند باز خواهد کرد. بعد از اینکه دخترش لیدیا گروه مادرش را به خاطر گروه پادشاهی رها کرد ، آلفا او را رد می کند و بسیاری از ساکنان را در طی یک نمایشگاه قتل عام می کند.

 

فصل۱۰_۲۰۱۹٫۲۰۲۰

آلفا با خرابکاری در حملات واکر به ظاهر تصادفی ، شروع به تجزیه جوامع می کند. به دستور کارول ، نگان به نجواگران نفوذ کرده و آلفا را ترور می کند. مرد راست او بتا فرمانده نجواگران را به دست می گیرد ، اما او و گروه ترکان و مغولان از بازماندگان شکست می خورند. اوژن گروهی را برای دیدار با گروه جدیدی از بازماندگان به ویرجینیای غربی هدایت می کند. در همین حال ، میچون پس از یافتن شواهدی که از مرگ آشکارش جان سالم به در برد ، برای جستجوی ریک به شمال سفر می کند.

 

 

بازیگران و شخصیت ها

لیست زیر شامل کسانی است که در سلسله عنوان سریال اعتبار گرفته شده اند و کسانی که به عنوان "همچنین ستاره دار" شناخته می شوند. ستارگان تکرار شونده و مهمان در صفحات جداگانه فصل ذکر شده اند.

اندرو لینکلن در نقش ریک گریمز: ریک قهرمان سریال و معاون کلانتر سابق ، ریک رهبر گروهی از بازماندگان است و رهبر اسکندریه می شود. (فصل ۱-۹)
جون برنتال در نقش شین والش: شریک سابق پلیس و بهترین دوست ریک. در فصل دوم او رقابت شدیدی با ریک ایجاد می کند. (فصل ۱–2 ؛ مهمان ویژه ستاره ۳ ، ۹)
سارا وین کالیز در نقش لوری گریمز: همسر ریک که وقتی باور کرد ریک مرده است با شین رابطه دارد. (فصل ۱–3)
لوری هولدن در نقش آندره: وکیل مدافع حقوق مدنی سابق و عضو بازماندگان گروه اصلی آتلانتا. (فصل ۱–3)
جفری دی مون در نقش دیل هوروات: یکی از اعضای مسن گروه که مالک RV بود و گروهی از بازماندگان در آن سفر می کردند. اغلب صدای عقل درون گروه است. (فصل ۱–2)
استیون یون در نقش گلن ری: پسر سابق تحویل پیتزا که جان ریک را نجات داد. گلن رابطه ای را با مگی گرین آغاز می کند و بعداً با او ازدواج می کند. در طول این سریال ، گلن به عضوی جدایی ناپذیر در گروه معروف می شود که به شخصیت و تدبیر معروف است. (فصل ۱-۷)
چندلر ریگز در نقش کارل گریمز: پسر کوچک ریک و لوری. کارل مجبور می شود بالغ شود و یاد بگیرد که در دنیای مرگبار جدید پسابرجام زنده بماند. (فصل ۱-۸)
نورمن ریدوس در نقش داریل دیکسون: شکارچی اصلی گروه ، داریل به عضو اصلی گروه و ستوان قابل اعتماد ریک تبدیل می شود. (فصل ۲ – حال ؛ فصل ۱ دوره ای)
ملیسا مک براید در نقش کارول پلیتیر: کارول که در اصل یک زن خانه دار حلیم بود ، بر بدرفتاری در خانه غلبه می کند و به یک مبارز ماهر و با مهارت تبدیل می شود و قادر به تصمیم گیری های دشوار است. (فصل ۲ – حال ؛ فصل ۱ دوره ای)
لورن کوهان در نقش مگی گرین: دختر ارشد خانواده گرین ، با گلن ازدواج می کند ، فرزند آنها را باردار می شود و رهبر مستعمره Hilltop می شود. (فصلهای ۳–9 ؛ فصل مهمان ستاره ویژه ۱۰ ؛ فصل ۲ دوره ای)
دانایی گوریرا در نقش میچون: زنی خشن ، کاتانا زنی که به گروه ریک می پیوندد. میشون سرانجام به شریک عاشقانه ریک و مادر پسری برای پسرش کارل تبدیل می شود. (فصل های ۳ تا ۱۰)

اسکات ویلسون در نقش هرشل گرین: دامپزشک و کشاورز که ایمان خود را حفظ کرده و به عنوان قطب نمای اصلی اخلاقی گروه عمل می کند. هرشل پدر مگی و بت گرین است. (فصلهای ۳-۴– فصل ۹ مهمان ستاره ویژه ؛ فصل ۲ دوره ای)
مایکل روکر در نقش مرل دیکسون: مرل برادر بزرگ نژادپرست و بی ثبات داریل دیکسون است. در فصل سوم ، او دست راست فرماندار است. (فصل ۳ ؛ فصل های مهمان ۱–2)
دیوید موریسی در نقش فیلیپ بلیک / فرماندار: رهبر خصمانه شهر وودبری ، فرماندار بی رحم ، پارانویا و خطرناک است. (فصل های ۳–4 ؛ فصل ۵ ستاره مهمان ویژه)
امیلی کینی در نقش بث گرین: دختری نوجوان و نرم که از خوانندگی لذت می برد ، بث دختر کوچک هرشل و خواهر ناتنی کوچکتر مگی است. (فصل ۴–5 ؛ فصل های تکرار شده ۲–3)
Chad L. Coleman در نقش Tyreese Williams: Tyreese سخت و دلسوز بر استدلال اخلاقی تأکید دارد. او تلاش می کند تا با ماهیت غیراخلاقی برخی از تاکتیک های بقا the گروه کنار بیاید و در دفاع از گروه کشتن برای او دشوار است. (فصل ۴–5 ؛ فصل ۳)
Sonequa Martin-Green در نقش ساشا ویلیامز: خواهر کوچک آتشین تاییری و یک آتش نشان سابق ، ساشا سخنگوی گروه است. پس از چندین ضرر و زیان شخصی ، او از PTSD رنج می برد. (فصل ۴–7 ؛ فصل ۹ مهمان ویژه مهمان ؛ فصل ۳ تکرار شده)
لارنس گیلیارد جونیور در نقش باب استوکی: یک پزشک سابق ارتش و الکلی در حال بهبودی که رابطه صمیمی با ساشا برقرار می کند. (فصل ۴–5)
مایکل کودلیتز در نقش آبراهام فورد: آبراهام یک گروهبان نظامی سابق است که مأموریت دارد یک بازمانده را به واشنگتن دی سی بیاورد تا درمانی برای ویروس واکر پیدا کند. (۵–7 فصل ؛ فصل ۴ دوره ای)
جاش مک درمیت در نقش یوجین پورتر: مردی که ادعا می کند داروی ویروس واکر را می داند ، اوژن در برخورد با واکر ترسو و ناکارآمد است ، اما بسیار باهوش است. (فصل ۵ – حال حاضر ؛ فصل ۴ دوره ای)
کریستین سراتوس در نقش رزیتا اسپینوسا: یک بازمانده سخت ، متمرکز و بسیار توانا و همچنین دوست دختر آبراهام. (فصل ۵ – حال حاضر ؛ فصل ۴ دوره ای)
آلانا مسترسون در نقش تارا چمبرلر: دانشجوی سابق آکادمی پلیس ، تارا پس از اینکه در ابتدا به فرماندار وابسته بود ، به گروه ریک می پیوندد. او به عنوان یک دونده تامین اولیه فعالیت می کند. (فصل ۵-۹ ؛ فصل ۴ دوره ای)

Andrew J. West در نقش Gareth: رهبر آدمخوار Terminus که گروه ریک را قبل از اعدام توسط Rick دستگیر و مجبور به تسلیم می کند. (فصل ۵ ؛ فصل ۴ مهمان)
ست گیلیام در نقش گابریل استوکس: کشیشی که به گروه ریک پیوست.

 

فصل۱۱_۲۰۲۱٫۲۰۲۲

AMC اعلام کرد که The Walking Dead برای یازدهمین فصل در ۵ اکتبر ۲۰۱۹ ، درست قبل از شروع فصل دهم ، تمدید شد. تأیید شد که لورن کوهان در نقش مگی به این برنامه بازگشت. در مارس ۲۰۲۰ گزارش شد که پیش تولید متوقف شده است و همچنین به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 فیلمبرداری سه تا چهار هفته به تأخیر می افتد. در کنار اعلام شش قسمت دیگر برای اضافه شدن به فصل دهم ، AMC اظهار داشت که فصل ۱۱ طبق برنامه ریزی اولیه در اکتبر ۲۰۲۰ اکران نمی شود.

تهیه کننده اجرایی دیوید آلپرت در سال ۲۰۱۴ گفت که این کمیک ها به آنها ایده های کافی برای ریک گرایمز و شرکت در طول هفت سال آینده داده است. آلپرت گفت: "من اتفاقاً دوست دارم از مواد اصلی کار کنم ، به ویژه به این دلیل که ما ایده خوبی در مورد فصل ۱۰ داریم." "ما می دانیم که فصل ۱۱ و ۱۲ [کجا خواهد بود] … ما معیارها و نقاط عطفی برای آن فصل ها داریم اگر خوش شانس باشیم که به آنجا برسیم." در سپتامبر ۲۰۱۸ ، مدیر عامل AMC ، جاش ساپان ، درمورد اظهارات آلپرت توضیح بیشتری داد و گفت: برنامه شبکه ادامه دادن مردگان متحرک به عنوان حق رای دادن برای ۱۰ سال دیگر ، از جمله فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی جدید بر اساس مجموعه اصلی کتاب های کمیک. AMC در سپتامبر سال ۲۰۲۰ تأیید کرد که این نمایش با فصل یازدهم به پایان می رسد ، که شامل ۲۴ قسمت در یک دوره پخش دو ساله است و در عین حال اعلام می کند که یک سریال اسپین آف شامل شخصیت های داریل و کارول است که از سال ۲۰۲۳ پخش می شود.می پیوندد. او فاقد تجربه با واکرها است و با ایمان خود به دنیای جدید دست و پنجه نرم می کند. (فصل ۵ تاکنون)
لنی جیمز در نقش مورگان جونز: اولین بازمانده ریک در فصل اول. او پس از یک شکست روانی ، با دنیای اطرافش به صلح می رسد. (فصل های ۶-۸ ؛ فصل ۵ تکرار شده ؛ فصل ۳ ستاره مهمان ویژه ؛ فصل ۱ مهمان)
الکساندرا برکنریج در نقش جسی اندرسون: یکی از ساکنان اسکندریه که با ریک رابطه برقرار می کند. (فصل ۶ ؛ فصل ۵ دوره ای)
راس ماركوند در نقش آرون: یك استخدام كننده كه گروه ریك را به اسكندریه دعوت می كند. (فصل ۶ – حال ؛ فصل ۵ دوره ای)
آستین نیکولز در نقش اسپنسر مونرو: پسر دینا و نگهبان اسکندریه. (فصل ۶–7 ؛ فصل ۵ دوره ای)
تووا فلدشوه در نقش دینا مونرو: نماینده سابق کنگره و رهبر اسکندریه. (فصل ۶ ؛ فصل ۵ دوره ای)
جفری دین مورگان در نقش نگان: رهبر توتالیتر ، جامعه پاتوی ناجیان. (فصل ۷ – حال ؛ ستاره مهمان ویژه فصل ۶)
آستین آملیو در نقش دوایت: عضوی بی رحم و اکراه ناجیان. (فصل ۷–8 ؛ فصل ۶ دوره ای)
تام پین در نقش پل "عیسی" روویا: پیشاهنگی و عضو مستعمره Hilltop. (فصل های ۷–9 ؛ فصل ۶)

Xander Berkeley در نقش Gregory: رهبر خودخواه و خائن مستعمره Hilltop. (فصل ۷–9 ؛ فصل مهمان ۶)
خری پایتون به عنوان حزقیال: "پادشاه" جامعه ای معروف به پادشاهی ، حزقیال یک نگهبان باغ وحش سابق با یک ببر حیوان خانگی به نام شیوا است. (فصل ۸ – حال حاضر ؛ فصل ۷ دوره ای)
استیون آگ در نقش سایمون: یکی از اعضای عالی رتبه ناجیان است که به عنوان دست راست نگان خدمت می کند. (فصل ۸ ؛ فصل ۷ تکرار شده ؛ فصل ۶ مهمان)
کاتلین ناکون در نقش اِنید: نوجوانی منزوی در اسکندریه که با کارل پیوند برقرار می کند. (فصل ۸-۹ ؛ فصل های تکرار شده ۶-۷ ؛ فصل ۵ مهمان)
Pollyanna McIntosh در نقش Jadis / Anne: رهبر پرتحرک و معمایی Scavengers. (فصل ۸-۹ ؛ فصل ۷ دوره ای)
کالان مک آلیف در نقش آلدن: یکی از اعضای سابق ناجیان است ، اما بعداً وفاداری خود را به Hilltop تغییر می دهد. (فصل ۹ – حال ؛ فصل ۸ دوره ای)
آوی نش در نقش صدیق: یک ولگرد و پزشک سابق است که توسط کارل نجات یافته و به اسکندریه آورده می شود. (فصل های ۹ تا ۱۰ ؛ فصل ۸ دوره ای)
سامانتا مورتون در نقش آلفا: رهبر نجواگران ، یک گروه مرموز از بازماندگان که برای پوشاندن حضور خود پوست واکرها را می پوشند. (فصل های ۹ تا ۱۰)
رایان هرست در نقش بتا: فرمانده دوم نجواگرها و دست راست آلفا. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده)
النور ماتسورا در نقش یومیکو: دوست دختر مگنا که کماندار ماهری است. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده)
کوپر اندروز در نقش جری: یکی از اعضای پادشاهی و سرپرست حزقیال. (فصل ۱۰ ؛ فصل های تکرار شده ۷–9)
نادیا هیلکر در نقش مگنا: رهبر سرسخت گروه کوچکی از بازماندگان رومینگ. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده)
کیلی فلمینگ در نقش جودیت گریمز: دختر بیولوژیکی لری گریمز و شین والش. وی پس از تولد توسط ریک گریمز به فرزندی پذیرفته شد. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده)
کاسدی مک کلینسی در نقش لیدیا: دختر آلفا و نجواگر سابق. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده) [۲۵]
لورن ریدلوف در نقش کانی: یکی از اعضای ناشنوا گروه مگنا و خواهر کلی. (فصل ۱۰ ؛ فصل ۹ تکرار شده)

 

منبع : WikipediaIMDb

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...

m 2010 75,266 views

پس زمینه
اطلاعات
بازیگران
پس زمینه
دیدگاه 4

 • Amir - 05 ژانویه, 2021

  چرا وقتی برای فصل دو رو دانلود میکنم اکسترکت نمیکنه…فایلتون مشکل داره:/

  • admin - 05 ژانویه, 2021

    سلام فایل مشکل نداره چک کردم مشکل از نرم افزار شماست

 • محدثه - 18 دسامبر, 2020

  خیلی ممنونم بخاطر خدمات سریعتون💛💛سایتتون خیلی عالیه.

  • admin - 18 دسامبر, 2020

   ممنون لطف دارید