دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال The Nevers 2021

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Nevers 2021 داستانی حماسی در مورد گروهی از زنان ویکتوریایی که خود را با توانایی های غیرعادی، دشمنان بی امان و ماموریتی می یابند که ممکن است دنیا را تغییر دهد.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEBRip-WEB-BluRay

دانلود زیرنویس فصل ۱

 

توضیحات بیشتر

یک مجموعه تلویزیونی درام علمی تخیلی آمریکایی است که توسط Joss Whedon برای HBO ساخته شده است. این سریال توسط HBO و Mutant Enemy Productions با تهیه کنندگان اجرایی از جمله Whedon، Philippa Goslett، Doug Petrie، Jane Espenson، Ilene S. Landress و Bernadette Caulfield تولید می شود. این سریال در ۱۱ آوریل ۲۰۲۱ پخش شد. فصل اول قرار است شامل ۱۲ قسمت باشد که به دو قسمت شش قسمتی تقسیم می شود و نیمه دوم آن در سال ۲۰۲۲ پخش می شود.

داستان سریال در لندن ویکتوریایی می‌گذرد و گروهی از افراد، اکثراً زنان، معروف به The Touched را دنبال می‌کند که ناگهان توانایی‌های غیرعادی خود را نشان می‌دهند. در میان آنها، آمالیا ترو، یک بیوه مرموز و سریع، و بهترین دوست او پننس آدیر، مخترع باهوش هستند. این سریال در ژوئن ۲۰۱۸، پس از یک جنگ مزایده با سایر شبکه‌ها و سرویس‌های پخش از جمله نتفلیکس، سفارش پخش مستقیم از HBO را دریافت کرد. لورا دانلی اولین بازیگری بود که در آوریل ۲۰۱۹ به این سریال پیوست و بقیه بازیگران در جولای ۲۰۱۹ به این سریال پیوستند.

 

اطلاعات بیشتر: imdbWikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Nevers 2021-زیرنویس فارسی سریال The Nevers 2021زیرنویس سریال The Nevers 2021-زیرنویس The Nevers 2021

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

58m 114 views

پس زمینه
دیدگاه 0