دانلود کامل زیرنویس فارسی انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022 کراش و ادی، برادران ماجراجوی اپوسوم که از خواهر بزرگترشان الی ناامید شده اند، به سرعت خود را در یک غار زیرزمینی وسیع می یابند. آنها توسط باک وایلد یک چشم شکار دایناسور نجات می یابند و با هم باید با دایناسورهای سرکشی که در دنیای گمشده زندگی می کنند روبرو شوند. (زیرنویس اضافه شد)

 

دانلود زیرنویس انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022برادران پوسوم کراش و ادی که به دنبال کمی دوری از خواهر بزرگترشان الی ناامید هستند، به دنبال یافتن مکانی برای خودشان هستند، اما به سرعت خود را در دنیای گمشده، غاری عظیم در زیر زمین، گرفتار می‌کنند. آنها توسط رفیق یک چشم خود، راسوی ماجراجو و شکارچی دایناسور باک وایلد نجات می یابند و با هم ماموریتی را برای نجات دنیای گمشده از سلطه دایناسورها آغاز می کنند.

 

 

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022- زیرنویس فارسی انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022- زیرنویس انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022- زیرنویس The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

ناشناخته 246 views

پس زمینه
دانلود کامل زیرنویس فارسی انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022
# نوع هماهنگ با نسخه
1 دانلود HDRip, WEBDL, WEBRip
دیدگاه 0