دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال SEAL Team 2021

دانلود زیرنویس فارسی سریال SEAL Team 2021 یک درام نظامی است که زندگی حرفه‌ای و شخصی زبده‌ترین واحد نیروی دریایی نیروی دریایی را در حالی که خطرناک‌ترین ماموریت‌هایی را که کشورمان می‌تواند از آنها بخواهد، آموزش می‌دهند، برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند، دنبال می‌کند. جیسون هیز رهبر محترم و جدی تیم درجه یک است که زندگی خانگی او در نتیجه وجود جنگجوی گسترده اش آسیب دیده است. تیم او شامل معتمد او، ری پری، طولانی‌ترین اپراتور است که جیسون با او کوتاه‌نویسی ریشه‌ای دارد.

زیرنویس فارسی سریال SEAL Team 2021 سانی کویین، یک سرباز استثنایی و وفادار با گذشته ای پر از شطرنجی که هنوز با تمایلات خود ویرانگر مبارزه می کند. و Clay Spenser، یک SEAL جوان، چند زبانه و نسل دوم با انگیزه و فداکاری سیری ناپذیر. برای موفقیت تیم، فرمانده نیرو ستوان Cdr. اریک بلکبرن، که به عنوان یک رهبر و معتمد در میدان جنگ و خارج از آن خدمت می کند. مندی الیس، تحلیلگر سیا، که همه چیز خود را برای ریشه کن کردن شر و نابود کردن تروریست ها فدا کرده است. و پرچمدار لیزا دیویس، یک افسر بیهوده و مسئول. این تیم SEAL که در یک لحظه در ماموریت های مخفی در سراسر جهان مستقر شده و با دانستن تلفاتی که بر آنها و خانواده هایشان می گذارد، میهن پرستی تزلزل ناپذیر و فداکاری بی باکانه را حتی در مواجهه با مشکلات بسیار نشان می دهد.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEB-WEBRip

دانلود زیرنویس فصل ۱

دانلود زیرنویس فصل ۲

دانلود زیرنویس فصل ۳

دانلود زیرنویس فصل ۴

قسمت های در حال پخش : فصل ۵

دانلود زیرنویس قسمت ۱

دانلود زیرنویس قسمت ۲

دانلود زیرنویس قسمت ۳

دانلود زیرنویس قسمت ۴

دانلود زیرنویس قسمت ۵

دانلود زیرنویس قسمت ۶

دانلود زیرنویس قسمت ۷

دانلود زیرنویس قسمت ۸

دانلود زیرنویس قسمت ۹

دانلود زیرنویس قسمت ۱۰

 

 

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی سریال SEAL Team 2021- زیرنویس فارسی سریال SEAL Team 2021- زیرنویس فارسی SEAL Team 2021زیرنویس SEAL Team 2021

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

43mm 930 views

پس زمینه
دیدگاه 0