خرید رپرتاژ آگهی

دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال S.W.A.T. 2017

دانلود زیرنویس فارسی سریال S.W.A.T. 2017 از S.W.A.T متولد و پرورش یافته محلی پیروی می کند. گروهبان و تیمش متشکل از مردان و زنان بسیار آموزش دیده در حال حل جنایات در لس آنجلس.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEB-HDTV-BluRay

دانلود زیرنویس فصل ۱

دانلود زیرنویس فصل ۲

دانلود زیرنویس فصل ۳

دانلود زیرنویس فصل ۴

قسمت های در حال پخش : فصل ۵

دانلود زیرنویس قسمت ۱

دانلود زیرنویس قسمت ۲

دانلود زیرنویس قسمت ۳

دانلود زیرنویس قسمت ۴

دانلود زیرنویس قسمت ۵

دانلود زیرنویس قسمت ۶

دانلود زیرنویس قسمت ۷

دانلود زیرنویس قسمت ۸

دانلود زیرنویس قسمت ۹

دانلود زیرنویس قسمت ۱۰

 

توضیحات بیشتر

دانلود زیرنویس  S.W.A.T. 2017 با الهام از مجموعه تلویزیونی و فیلم بلند، شمر مور در نقش یک تفنگدار دریایی سابق و متولد و بزرگ شده محلی S.W.A.T. گروهبان، مأمور اداره یک واحد تاکتیکی تخصصی است که آخرین ایستگاه در اجرای قانون در لس آنجلس است. دانیل «هوندو» هارلسون که بین وفاداری به جایی که بزرگ شده و وفاداری به برادران آبی پوشش سرگردان است، تلاش می کند تا شکاف بین دو دنیای خود را پر کند و به وظایف جدید خود به عنوان قیم قانونی یک نوجوان عادت کند. واحد نخبه هوندو شامل دیوید “دیکن” کی، یک S.W.A.T با تجربه است. افسر و مرد خانواده فداکار که همیشه تیم را در اولویت قرار می دهد. کریستینا “کریس” آلونسو، یک افسر ماهر و مربی سگ تیم.

دومینیک لوکا، راننده ای خبره که آنها را در موقعیت های پرخطر وارد و خارج می کند. ویکتور تان، که در بخش هالیوود لس‌آنجلس شروع به کار کرد و از خبرچین‌های محرمانه‌اش در جامعه برای کمک به تیم استفاده می‌کند. و جیم استریت، جدیدترین عضو مغرور تیم که دوباره به S.W.A.T بازگردانده شده است. پس از اخراج به دلیل به خطر انداختن واحد. مسئول مدیریت کلیه بخش مترو S.W.A.T. یگان فرمانده رابرت هیکس، یکی از مقامات ارشد LAPD در دفتر عملیات ویژه است. پس از عزیمت کاپیتان جسیکا کورتز به FBI، شهردار ستوان پایپر لینچ را به عنوان مشاور تاکتیکی به SWAT منصوب می کند، جایی که او استراتژی میدانی تیم را به چالش می کشد، که سوالاتی در مورد وفاداری او ایجاد می کند. با رهبری هوندو، این مردان و زنان فداکار شجاعانه خود را در معرض خطر قرار می دهند تا از جامعه خود محافظت کنند و زندگی را نجات دهند.

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی سریال S.W.A.T. 2017زیرنویس فارسی سریال S.W.A.T. 2017-زیرنویس سریال S.W.A.T. 2017-زیرنویس S.W.A.T. 2017

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

43m 12 views

پس زمینه
دیدگاه 0