دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Moon Knight 2022

دانلود زیرنویس فارسی سریال Moon Knight 2022 این سریال داستان استیون گرانت، یک کارمند خوش اخلاق فروشگاه هدیه را دنبال می کند که گرفتار خاموشی ها و خاطرات زندگی دیگری می شود. استیون متوجه می‌شود که دارای اختلال هویت تجزیه‌ای است و با مارک اسپکتور مزدور بدنی مشترک دارد. همانطور که دشمنان استیون/مارک با آنها همگرا می شوند، آنها باید هویت پیچیده خود را بررسی کنند و در عین حال در میان خدایان قدرتمند مصر به یک راز مرگبار بیفتند.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEBRip-WEB

دانلود زیرنویس فصل ۱

 

 

توضیحات بیشتر

شوالیه ماه یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط جرمی اسلیتر برای سرویس استریم دیزنی پلاس بر اساس شخصیت مارول کامیکس به همین نام ساخته شده است. قرار است این ششمین مجموعه تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد که توسط استودیو مارول تولید شده است و تداوم فیلم‌های این فرنچایز را به اشتراک می‌گذارد. اسلیتر به عنوان نویسنده اصلی با محمد دیاب رهبری تیم کارگردانی را بر عهده دارد.

اسکار آیزاک در نقش مارک اسپکتور / مون نایت و ایتن هاوک نیز نقش آفرینی می کند. این سریال در آگوست ۲۰۱۹ معرفی شد و اسلیتر در نوامبر استخدام شد. دیاب برای کارگردانی چهار قسمت از این مجموعه در اکتبر ۲۰۲۰ استخدام شد و دو کارگردانی جاستین بنسون و آرون مورهد در ژانویه ۲۰۲۱ برای کارگردانی دو قسمت دیگر به سریال پیوستند. در آن زمان بازی آیزاک تایید شد. فیلمبرداری در اواخر آوریل ۲۰۲۱ در بوداپست آغاز شد و پس از آن تولید در اردن آغاز شد که در اوایل اکتبر قبل از انتقال به آتلانتا، جورجیا به پایان رسید.

 

تریلر شوالیه ماه ۲۰۲۲

بازیگران

Oscar Isaac

Oscar Isaac

as Marc Spector

Ethan Hawke

Ethan Hawke

as Arthur Harrow

Lucy Davis
Gaspard Ulliel

Gaspard Ulliel

as Anton Mogart

May Calamawy
May Calamawy6 episodes • ۲۰۲۲
Lucy Thackeray

Lucy Thackeray

as Donna

 

اطلاعات بیشتر: imdbWikipedia

زیرنویس فارسی سریال Moon Knight 2022- دانلود زیرنویس فارسی سریال Moon Knight 2022- زیرنویس سریال Moon Knight 2022- زیرنویس Moon Knight 2022

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

m 743 views

پس زمینه
دیدگاه 0