دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال 2021-Money Heist 2017

در حال پخش

دانلود زیرنویس فارسی سریال Money Heist 2017 برای انجام بزرگترین سرقت تاریخ ، مردی اسرارآمیز به نام پروفسور گروهی از هشت سارق را استخدام می کند که دارای یک ویژگی واحد هستند: هیچ یک از آنها چیزی برای از دست دادن ندارند. پنج ماه خلوت که هر مرحله ، هر جزئیات و هر احتمال را حفظ می کند در یازده روز که در کارخانه ملی ضرب و تمبر اسپانیا محبوس شده و توسط نیروهای پلیس احاطه شده و ده ها گروگان در اختیار دارند ، به اوج خود می رسد تا بداند شرط خودکشی آنها منجر به همه چیز یا هیچ چیز شود

 

توضیحات بیشتر 

سرقت پول (به اسپانیایی: La casa de papel ، "خانه کاغذ") یک مجموعه تلویزیونی جنایی جنایی درام اسپانیایی است که توسط الکس پینا ایجاد شده است. این سریال دو سرقت طولانی آماده شده به رهبری پروفسور (varlvaro Morte) را دنبال می کند ، یکی در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا و دیگری در بانک اسپانیا ، که از دیدگاه یکی از سارقان ، توکیو (Úrsula Corberó) گفته می شود. روایت به شیوه ای شبیه به زمان واقعی روایت می شود و بر پیچیدگی ها به فلاش بک ها ، پرش های زمان ، انگیزه های شخصیت پنهان و یک راوی غیرقابل اعتماد متکی است.

این سریال در ابتدا به عنوان یک سریال محدود در نظر گرفته شد که در دو قسمت روایت شود. این برنامه ۱۵ قسمت اصلی خود را در شبکه اسپانیایی Antena 3 از ۲ مه ۲۰۱۷ تا ۲۳ نوامبر ۲۰۱۷ اجرا کرد. Netflix در اواخر سال ۲۰۱۷ حقوق پخش جهانی را به دست آورد. این مجموعه را مجدداً به ۲۲ قسمت کوتاه تر تقسیم کرد و در سراسر جهان منتشر کرد ، با اولین قسمت قسمت در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ و به دنبال آن قسمت دوم در ۶ آوریل ۲۰۱۸٫ در آوریل ۲۰۱۸ ، Netflix این مجموعه را با بودجه قابل توجهی برای ۱۶ قسمت جدید افزایش داد. قسمت ۳ ، با هشت قسمت ، در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۹ منتشر شد. قسمت ۴ ، همچنین با ۸ قسمت ، در ۳ آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد. یک مستند شامل تهیه کنندگان و بازیگران در همان روز در Netflix با عنوان Money Heist: The Phenomenon نمایش داده شد. (اسپانیایی: La casa de papel: El Fenómeno). در ژوئیه ۲۰۲۰ ، نتفلیکس نمایش را برای قسمت پنجم و پایانی تمدید کرد ، که به ترتیب در دو جلد پنج قسمتی در ۳ سپتامبر و ۳ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر می شود. این سریال در مادرید اسپانیا فیلمبرداری شده است. قسمتهای قابل توجهی از قسمت ۳ و ۴ نیز در پاناما ، تایلند و ایتالیا (فلورانس) فیلمبرداری شد.

این مجموعه چندین جایزه از جمله بهترین مجموعه درام در چهل و ششمین دوره جوایز بین المللی امی و همچنین تحسین منتقدان برای طرح پیچیده ، درام های بین فردی ، کارگردانی و تلاش برای نوآوری در تلویزیون اسپانیا را دریافت کرد. آهنگ ضد فاشیستی ایتالیایی "Bella ciao" ، که چندین بار در طول این مجموعه پخش شد ، در سال ۲۰۱۸ در سراسر اروپا تبدیل به یک محبوبیت تابستانی شد. تا سال ۲۰۱۸ ، این سریال پربیننده ترین سریال غیر انگلیسی زبان و یکی از پربیننده ترین سریال ها بود. مجموعه ها را به طور کلی در Netflix تماشا کرد ، [۴] با طنین خاصی از بینندگان اروپای مدیترانه ای و جهان آمریکای لاتین.

منبع:IMDbWikipedia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

70m 2017 1,245 views

پس زمینه
دیدگاه 0