خرید رپرتاژ آگهی

دانلود کامل زیرنویس فارسی فیلم Horizon Line 2020

Horizon Line 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Horizon Line 2020 یک زوج که برای شرکت در یک عروسی در جزایر گرمسیری با یک هواپیمای کوچک پرواز می کنند ، باید پس از حمله قلبی خلبانشان برای زندگی خود بجنگند.

 

توضیحات بیشتر

زوج سابق سارا و جکسون برای یک پرواز معمول و عادی به عروسی جزیره گرمسیری دوستشان سوار هواپیمای تک موتوره می شوند. با این حال ، چند دقیقه پس از پرواز ، خلبان آنها دچار یک حمله قلبی مرگبار می شود ، و هیچ ایده ای برای آنها در جایی که هستند ، و هیچ سرنخی از نحوه فرود هواپیما برای آنها باقی نمی گذارد. سارا و جکسون با هیچ چیزی به جز مایل های زیادی از اقیانوس و آسمان از هر جهت ، و طوفانی مهیب که می تواند آنها را در بر بگیرد ، فقط یک شلیک دارند – و دیگر بازگشتی وجود ندارد.

 

EN :

Previous couple Sara and Jackson load up a solitary motor plane for a daily schedule and easygoing trip to their companion's tropical island wedding. Be that as it may, inside the space of minutes after departure, their pilot endures a deadly coronary failure, leaving them with no thought where they are, and no hint how to set down the plane. With only miles of sea and sky toward each path, and a startling tempest that is going to wrap them, Sara and Jackson have just one shot – and there's no returning.

Source : IMDbWikipedia

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

1h 32m 2021 380 views

پس زمینه
دانلود کامل زیرنویس فارسی فیلم Horizon Line 2020
# نوع هماهنگ با نسخه
1 دانلود HDRip, WEBDL, WEBRip
دیدگاه 0