دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Hightown 2020

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hightown 2020 در دنیای کیپ کاد زیبا اما تلخ، سفر یک زن به سوی هوشیاری تحت الشعاع تحقیقات قتل قرار می گیرد که او را به دامان خود می کشاند.

زیرنویس فارسی سریال Hightown 2020 «هایتاون» در کیپ کاد نمادین می‌گذرد و سفر یک زن به سوی هوشیاری را دنبال می‌کند که با تحقیقات قتلی درهم آمیخته است. جکی کوئینونز، یک مامور سرویس ملی شیلات دریایی، با پارتی سخت، با کشف یک جسد در ساحل – یکی دیگر از قربانیان اپیدمی مواد افیونی کیپ کاد – زندگی آزادانه اش به هم می ریزد. در نتیجه این آسیب، جکی اولین قدم ها را برای هوشیار شدن برمی دارد – تا زمانی که متقاعد می شود که حل قتل به عهده اوست. اکنون جکی در تقابل با گروهبان ری آبروزو، یکی از اعضای ساینده اما مؤثر واحد مواد مخدر بین سازمانی کیپ کاد، شروع به مارپیچ می کند. و او تنها نیست. ری نیز خارج از کنترل می چرخد. از دست دادن خود در تحقیقات زندگی همه افراد مرتبط با این قتل سقوط می‌کند و به هم نزدیک می‌شود و به ما یادآوری می‌کند که اعتیاد ما چقدر پیچیده – و کشنده است.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEBRip-WEB

دانلود زیرنویس فصل ۱

دانلود زیرنویس فصل ۲

 

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hightown 2020-دانلود زیرنویس فارسی Hightown 2020-دانلود زیرنویس Hightown 2020-زیرنویس Hightown 2020

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)
Loading...

1h m 76 views

پس زمینه
دیدگاه 0