هر فصل «مرد خانواده»، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

C:\Users\mohammad\Downloads\1\1.jpg

یکی از نمادین‌ترین برنامه‌های انیمیشن بزرگسالان تلویزیون، Family Guy، از زمان نمایش آن در سال 1999، نام خود را برای خود دست و پا کرد. کریس (ست گرین)، استوی (مک فارلین)، و سگشان، برایان (همچنین ست مک فارلین) – این نمایش به خاطر ارجاع به فرهنگ پاپ، تمسخر افراد مشهور و طنز بی‌معنی آن مشهور است. بینندگان می‌توانند از طریق Disney+، Hulu، و FOX با هر قسمت از کمدی اصلی به‌روز بمانند.

مطالب مرتبط: دانلود زیرنویس family guy

این مجموعه با برنده شدن 37 جایزه از امی تایم تا جوایز انتخاب نوجوانان، جذابیتی برای تولید یک کارتون بزرگسالان با کارهای کمدی حماسی دارد. FamilyGuy با 20 فصل خنده، جنجال و حاشیه های عجیب و غریب، اوج و فرودهای خود را از نظر کیفیت فصل داشته است – اگرچه این موضوع طرفداران را از سریال دوست داشتنی منصرف نکرده است.


فصل 17

C:\Users\mohammad\Downloads\1\2.jpg

فصل 17 Family Guy که از سال 2018 تا 2019 پخش شد، با 20 قسمت برای اولین بار پخش شد. در این فصل، مگ در بازی‌های المپیک شرکت می‌کند، پیتر با دونالد ترامپ (جاش رابرت تامپسون) مبارزه می‌کند، لوئیس روش ماری کندو را بیش از حد پیش می‌برد، و برایان با جس (کیسی ویلسون) – زنی که سرطان دارد، ازدواج می‌کند. این فصل که جایگاه خود را به عنوان بدترین فیلم Family Guy به دست آورده است، برای پشت سر گذاشتن اپیزودها، متکی به شوخی های ساده، جوک ها و تم های قدیمی و نادانی پیتر است.


این فصل همچنین به ریشه‌های ماهیت اپیزودیک خود بازمی‌گردد، جایی که به نظر می‌رسد هیچ خط داستانی واضحی برای فصل بعد ظاهر نمی‌شود، و تنها نکته مثبت آن این است که به مگ زمان بیشتری برای نمایش می‌دهد. در حالی که برخی از لحظات ارزشمند برای خنده وجود دارد، فصل 17 چندان برجسته نیست و آن را بی اهمیت و راکد می کند.

فصل 12

C:\Users\mohammad\Downloads\1\3.jpg

فصل 12 با 21 قسمت در سال 2014 به بیراهه می انجامد و به تقلید از آنچه Family Guy قبلا بود تبدیل می شود. توطئه های برجسته در این فصل شامل شکار گنج در سراسر کوهاگ، تخریب ماشین زمان خود توسط استیو، ترجیح دادن شغل برایان به پسرش، و جدا شدن کلیولند (مایک هنری) و پیتر زمانی که همسرانشان با هم درگیر می شوند، می شود.


با این حال، هنگام بحث در مورد فصل 12، موضوع همیشه به بحث برانگیزترین قسمت پایانی، "Life Of Brian" تغییر می کند، که مرگ برایان پس از برخورد با ماشین را به تصویر می کشد. مخاطبان متوجه شدند که سگ انسان‌سازی شده به‌گونه‌ای پیش پا افتاده کشته شده است، اما از این که اصلاً این اتفاق افتاده است عصبانی‌تر شده است. فصل 17 به جای اینکه در طول زمان توسعه یابد، اپیزودهای مستقل را در بر می گیرد و بینندگان را دوباره فصل 1 را یادآوری می کند. فصل به جای محاسبه تصادفی، فاقد طراوت است، جایی که فاکتور شوک را به طنز معمولی که زمانی به آن معروف بود ترجیح می دهد.

فصل 18

C:\Users\mohammad\Downloads\1\4.jpg

پخش از FOX بین سال‌های 2019 تا 2020 با 20 قسمت، فصل 18 بود. این فصل تغییر جنسیت پدر کواگمیر (ست مک فارلین)، مگ تظاهر به مرده، پیتر در کما و چوپان اصلی (گری کول) را نشان می‌دهد که بعد از آن با گریفین‌ها نقل مکان می‌کنند. اخراج شدن


طنز با تمرکز شدید بر ارجاعات فرهنگ پاپ در جایگاه دوم قرار می گیرد. در حالی که اپیزودها مثل همیشه خلاقانه هستند، مسیری که در نهایت انتخاب می‌شوند در سرگرم کردن مخاطب به روش معمولی FamilyGuy بی‌اثر شد.

فصل 13

C:\Users\mohammad\Downloads\1\5.jpg

فصل 13 سریال Family Guy از سال 2014 تا 2015 با 18 قسمت از تلویزیون پخش شد. این فصل به دنبال ماجراهای ناگواری مانند باز کردن لوئیس و پیتر یک فروشگاه کوکی (به سبک بریکینگ بد)، عیسی (الک سولکین) تلاش برای از دست دادن باکرگی، آغشته شدن استیو به DNA برایان و تبدیل شدن مگ به مدل پا می پردازد.


اولین اپیزود فصل که با یک متقاطع با TheSimpsons شروع شد، نوید یک رشته سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده را برای تکرار در بقیه قسمت‌ها داد. با این حال، تماشاگران به سرعت متوجه شدند که فصل 13 در همان مارپیچ نزولی است که تعداد انگشت شماری از فصل های قبل از آن بود. فصل 13 باعث شد که مخاطبان با نوشته های ساختگی و طنز توهین آمیز (اما نه خنده دار) آن احساس ناراحتی کنند.

فصل 15

C:\Users\mohammad\Downloads\1\6.jpg

فصل 15 در سال 2016 تا 2017 با 20 قسمت برای اولین بار پخش شد. این فصل داستان‌های مسخره‌ای مانند تیلور سوئیفت (اورسولا طاهریان) را ایجاد کرد که با کریس، لوئیس و پیتر که رهبری یک جنبش ضد واکس در Quahog را رهبری می‌کردند، موافقت کرد تا به جشن جشن برود، کواگمیر شیفته برنامه‌های دوستیابی شد، و مگ به تیم دربی غلتکی پیوست.


فصل 15 در نیمه بعدی سریال در همان حوزه در نظر گرفته می شود، جایی که مخاطبان از سه گانه کمدی/طنز تیره/توسعه شخصیت که FamilyGuy را در روزهای اولیه آن بسیار محبوب کرده بود، راضی نیستند. ممکن است ویژگی‌های شخصیتی را که از فصل‌های قبل به جا مانده بود، دوباره کشف کند، اما به طور کلی یک فصل پرفروش است.

فصل 14

C:\Users\mohammad\Downloads\1\7.jpg

فصل 14 که از 2015 تا 2016 پخش شد، در مجموع شامل 20 قسمت بود. برخی از قسمت های برجسته بر روی توطئه هایی مانند تنش بین پیتر و کوگمایر تمرکز می کنند، زمانی که کوگمایر عشق خود را به لوئیس اعلام می کند، استوی به لطف یک آگهی تبلیغاتی کره بادام زمینی تبدیل به ستاره می شود، کریس مورد شوخی بازگشت به خانه قرار می گیرد، و برایان و استوی در سفر به هند. برای ملاقات با جدیدترین عشق برایان.


درست مانند فصل بعدش، فصل 14 هم دچار رکود می شود. تلاش برای مقابله با مسائلی مانند وابستگی به مواد برای کودکان مبتلا به ADHD برای سهولت والدین، بدون طنز سخت و عواقب بدتری برای اعمال شخصیت، تاثیری مشابه ندارد. در حالی که زوزه هایی از طنز وجود دارد، اپیزودها فاقد الهام برای هر چیزی تاثیرگذار بودند.

فصل 11

C:\Users\mohammad\Downloads\1\8.jpg

فصل 11 سریال Family Guy از سال 2012 تا 2013 با 22 قسمت پخش شد. فصل بعد از گریفین ها می گذرد که از بحران میانسالی لوئیس، بازگویی داستان تولد توسط پیتر، کادت شدن فضایی کریس، رقابت نویسندگی برایان و استوی و ازدواج کواگمیر با یک فاحشه در حال مستی می گذرد.


وقتی FamilyGuy لحن خود را به سبک سادیستی‌تر طنز در این فصل تغییر داد، طرفداران از هم گسیختند، که برای همه کسانی که به طنز تاریک معمول خود عادت داشتند خوشایند نبود. علاوه بر این، در حالی که به نظر می‌رسد به بخش‌های کوتاه‌مدت زمان‌بندی شده بازمی‌گردد، فصل 11 با مضامین تیره‌تری بازی می‌کند که با طنز ترکیب نمی‌شوند و آن را مستعد بررسی دقیق می‌کنند.

فصل 4

C:\Users\mohammad\Downloads\1\9.jpg

بهترین فیلم Family Guy در فصل 4 به وجود آمد که با 30 قسمت از سال 2005 تا 2006 منتشر شد. فصل 4 به دلیل توطئه های خلاقانه اش، مانند حضور برایان در سریال The Bachelorette، پیتر متوجه شد که از نظر قانونی دچار مشکل ذهنی شده است، لوئیس تبدیل شده است. وسواس دزدی از مغازه دارد و پیتر رمانی اروتیک می نویسد.


پس از کنسل شدن برای بار دوم، نویسندگان با فیلمنامه‌های عالی که هر چیزی را که بینندگان در مورد FamilyGuy دوست دارند را تجسم می‌دادند، عقب‌نشینی کردند. این فصل که در ویژگی‌های خود بسیار مهم است، عصر طلایی Quahog و از نظر بدیهی فصل مورد علاقه با یک شات طولانی است. فصل چهارم FamilyGuy با اپیزودهای سرگرم‌کننده دائمی در کل فصل به طرفداران ارائه می‌شود و به‌عنوان بهترین فصل از کل سریال مورد استقبال قرار می‌گیرد.


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand