دانلود کامل زیرنویس فارسی فیلم Don't Look Up 2021

نام فیلم: به بالا نگاه نکن 2021

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Don’t Look Up 2021 داستان دو ستاره شناس سطح پایین ، که باید به یک تور عظیم رسانه ای بروند تا به بشر در مورد نزدیک شدن دنباله دار که سیاره زمین را نابود می کند ، هشدار دهند. (همه زیرنویس اضافه شد)

تریلر  فیلم به بالا نگاه نکن ۲۰۲۱

توضیحات بیشتر

زیرنویس فارسی فیلم Don’t Look Up 2021 کیت دیبیاسکی (جنیفر لارنس)، دانشجوی فارغ التحصیل نجوم، و استادش دکتر راندال میندی (لئوناردو دی کاپریو) کشف شگفت انگیزی از یک دنباله دار در حال گردش در منظومه شمسی انجام می دهند. مشکل این است که در مسیر برخورد مستقیم با زمین است. مشکل دیگر؟ به نظر می رسد هیچ کس واقعاً اهمیت نمی دهد. به نظر می رسد هشدار دادن به بشر در مورد قاتل سیاره ای به اندازه کوه اورست یک واقعیت ناخوشایند برای پیمایش است. کیت و رندال با کمک دکتر اوگلتورپ (راب مورگان)، یک تور رسانه ای را آغاز می کنند که آنها را از دفتر رئیس جمهور بی تفاوت اورلئان (مریل استریپ) و پسر متفکر و رئیس ستاد او، جیسون (جونا هیل) می برد. به امواج پخش‌کننده The Daily Rip، یک برنامه صبحگاهی شاد که توسط بری (کیت بلانشت) و جک (تایلر پری) میزبانی می‌شود. تنها شش ماه تا تاثیرگذاری این دنباله دار باقی مانده است، مدیریت چرخه اخبار ۲۴ ساعته و جلب توجه عموم شیفته رسانه های اجتماعی قبل از اینکه خیلی دیر شود، به طرز تکان دهنده ای خنده دار است – چه چیزی لازم است تا دنیا فقط به بالا نگاه کند؟

منبع: imdb

 

زیرنویس فارسی فیلم Don’t Look Up 2021– زیرنویس فارسی Don’t Look Up 2021- زیرنویس Don’t Look Up 2021دانلود زیرنویس فارسی فیلم Don’t Look Up 2021- دانلود زیرنویس فارسی فیلم به بالا نگاه نکن ۲۰۲۱- زیرنویس فارسی فیلم به بالا نگاه نکن ۲۰۲۱

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2h 25m 871 views

پس زمینه
دانلود کامل زیرنویس فارسی فیلم Don't Look Up 2021
# نوع هماهنگ با نسخه
1 دانلود HDRip, WEBDL, WEBRip
دیدگاه 5

 • مسعود - 24 دسامبر, 2021

  مثل همیشه سریعتر از همه زیرنویس اضافه کردید ممنون

 • omid - 24 دسامبر, 2021

  دمت گرم

  • admin - 24 دسامبر, 2021

   قربونت

 • sami - 24 دسامبر, 2021

  عامو شد نصف شب چیکار میکنین زودی باشین

  • M - 24 دسامبر, 2021

   مگه با نوکرت داری حرف می زنی؟؟!! مفتی زیرنویس میزارن براتون دو قورت و نیم تون هم باقیه و طلبکارین😐😐😐