خرید رپرتاژ آگهی

دانلود کامل زیرنویس فارسی سریال Cobra Kai 2018

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cobra Kai 2018 ده‌ها سال پس از مسابقه کاراته دره ۱۹۸۴، دانیل لاروسو میانسال و جانی لارنس دوباره خود را رقیب هنرهای رزمی می‌بینند.

هماهنگ با نسخه WEB-DL-WEB-HDTV-WEBRip-Bluray

دانلود زیرنویس فصل ۱

دانلود زیرنویس فصل ۲

دانلود زیرنویس فصل ۳

دانلود زیرنویس فصل ۴

 

توضیحات بیشتر

زیرنویس فارسی سریال Cobra Kai 2018 سی سال پس از آخرین رویارویی آنها در مسابقات کاراته دره ۱۹۸۴، جانی لارنس به عنوان یک دست‌کار بیکار که توسط زندگی تلف شده‌اش تسخیر شده است، در نهایت به سر می‌برد. با این حال، وقتی جانی یک بچه قلدر به نام میگل را از دست قلدرها نجات می دهد، به او الهام می شود تا دوجو بدنام کبرا کای را دوباره راه اندازی کند. با این حال، این احیای زندگی او و سوء تفاهم های مرتبط، متوجه می شود که جانی رقابت قدیمی خود را با دنیل لاروسو، تاجر موفقی که ممکن است خوشبختانه ازدواج کرده است، دوباره آغاز کند، اما از زمان مرگ استادش، آقای میاگی، تعادل اساسی را در زندگی از دست داده است. در همین حال، حتی زمانی که این ضدیت تشدید می‌شود، خود را در زیر دستان آنها منعکس می‌کند، زیرا میگل و رفقایش به تدریج توسط فلسفه اوباش کبرا کای مسموم می‌شوند. در همین حال، در حالی که دختر دانیل، سامانتا، خود را در میانه این درگیری در میان دوستان دروغین می‌بیند، پسر بدجنس جانی، رابی، ناخواسته خود را می‌بیند که زیر بال دانیل قرار می‌گیرد و به گونه‌ای که شایسته آقای میاگی است، شکوفا می‌شود.

 

منبع: imdb

دانلود زیرنویس فارسی سریال Cobra Kai 2018- زیرنویس فارسی سریال Cobra Kai 2018زیرنویس سریال Cobra Kai 2018- زیرنویس Cobra Kai 2018

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

30mm 8 views

پس زمینه
دیدگاه 0