۵ توصیه ویژه برای رسیدن به موفقیت 

در دنیای محدود زندگی نکنید از کودکی به ما محدودیت را آموزش دادند، ولی در حال حاضر نباید با ذهنیت محدود زندگی کنید باید ذهنتان را آزاد بگذارید و رویایتان را در ذهن بسازید. در ادامه با همراه باشید تا مسیر موفقیت را با توصیه های ویژه ما به آسانی طی کنید.

دوش کمپینگ

دوش کمپینگ، سبک و راحت، وسیله ای لازم و ضروری برای مسافرت و گشت و گذار و همچنین کاربردی و مناسب برای شستن اتومبیل شماست.

قیمت دوش کمپینگ بر اساس مدل و درجه کیفیت آن و گنجایش ذخیره آب در آن متفاوت است.

برای آگاهی از میزان قیمت هر کدام از طرح ها و مدل ها و آشنایی با کارایی آنها به وی سایت تخصصی ما مراجعه کرده و برای سفارش محصول مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

قیمت پایین و مناسب همراه با کیفیت بالا سرلوحه تلاش ماست، پس با اطمینان از ما خرید کنید.

دوش کلار

دوش کلار با طراحی منحصر به فرد و کارایی زیاد آن با قیمتی مناسب در بازار عرضه شده است تا نیاز مشتری را برطرف کند.

برای خرید دوش کلار به چند نکته باید دقت کنید، اولین مسئله دقت به شرایط حمام و اعضای خانواده است اگر سرامیک های شما از نوع لوکس است بهتر است از دوش توکار استفاده کنید.

در صورتی که می خواهید دوش جدید را جایگزین دوش قدیمی کنید و تغییری روی سرامیک و کاشی ندهید، باید دوش روکار انتخاب کنید.

به علاوه تعداد اعضای خانواده در تصمیم گیری نقش مهمی دارد، اگر فرزند کوچکی در منزل دارید دوش متحرک به دلیل قابلیت جابجایی برای شما مناسب تر است.

نصب برخی از انواع دوش ها هزینه های زیادی دارد بهتر است وقتی مدل دلخواه را انتخاب کردید درباره هزینه نصب از فروشنده سوال کنید تا با بودجه شما هماهنگ باشد.

دوش کم مصرف

در هنگام خرید دوش کم مصرف توجه کنید که یک دوش کم مصرف مناسب باید در مقایسه با دیگر دوش ها به میزان 50 درصد در مصرف آب صرفه جویی کند.

در طراحی دوش باید اصولی رعایت شده باشد که اندازه روزنه های دوش قابل تغییر باشند و براحتی بتوان فشار آب را کمتر و بیشتر کرد.

اگر قصد خرید یک دوش کم مصرف را دارید باید به یاد داشته باشید مدل و نوعی از دوش را انتخاب کنید که زمان دوش گرفتن شما و تایم حمام کردن شما را کمتر کند.