کلم هایی که مرا از فقر نجات دادند

صیفی جات بخش مهمی از صنایع غذایی انسان ها را تشکیل می دهند در نتیجه من که مدتی بود از شرایط مالی خود می رنجیدم تصمیم گرفتم تا در این حوزه به فروش و صادرات آن به کشورهای دیگر کسب درآمد کنم و خود را از موقعیت مالی بد نجات دهم.

کلم قمری

اگر می خواهید مقادیر زیادی ویتامین سی به بدنتان برسانید، بهتر است برای این کار از موارد طبیعی و خالص استفاده نمایید، کلم قمری و کلم بروکسل می توانند بهترین گزینه برای استفاده باشند.

برای آگاهی از قیمت خرید فروش محصول کافی است به سایتها و فروشگاه های معتبر اینترنتی مراجعه نمایید و لیست قیمتها و اطلاعات لازم در این زمینه را با دقت جمع آوری نمایید تا در صورت نیاز محصول مورد نظرتان را به راحتی تهیه نموده و مورد استفاده قرار بدهید، در هنگام خرید تازگی و کیفیت محصول را بهتر است حتما مد نظر داشته باشید.

اگر به این فکر می کنید که بهتر است از کدام محصولات برای درمان مشکلات کبد، کلیه و دیابت خود استفاده نمایید پیشنهاد ما استفاده از کلم قمری است، چرا که سرشار از ویتامین بوده و بسیار مغذی است، از پیشروی سرطان جلوگیری می کند وسیستم ایمنی بدن را در برابر بیماریها تقویت می نماید.

با کمی دقت می توانید به خواص کلاژن سازی بی نظیر این محصول توجه نمایید چرا که سرشار از ویتامین سی بوده و برای جوانسازی پوست گزینه ی بسیار مناسبی می باشد و به کاهش چروکهای صورت و زیر چشم بسیار کمک می کند اگر مشکل ریزش مو و شوره سر دارید هم می توانید از این محصول به راحتی استفاده کرده و مشکلتان را برطرف نمایید.

در ترکیبات اصلی کلم قمری و همچنین کلم سفید گوگرد وجود دارد که باعث می شود تا از ایجاد سلولهای سرطانی و تومور در بدن جلوگیری شود و بتوانید مشکلات خود را به حداقل برسانید، شما می توانید با جلوگیری از آسیب به دی ان ای با استفاده از کلم قمری از بروز سرطان سینه، روده و انواع سرطانها مانند سرطان رحم جلوگیری نمایید و ارگانهایی سالم داشته باشید.


C:\Users\ASUS\Downloads\logo (24).jpg


کلم قرمز

برای اینکه از کلم قرمز برای عروس هلندی و سگ استفاده کنیم باید به مواد موجود در ان توجه کنیم که از چه موادی تشکیل شده است البته بهتر است از کلم قرمز استفاده کنید چون بهتر از کلم سبز می باشد.

کلم قرمز برای رنگ کردن پرهای عروس هلندی بهتر است. کلم قرمز با دارا بودن انواع پروتئین ها و کلسیم ها برای عظلات مهم بوده و کبد را پاکسازی کرده و خون را تصفیه می کند.

وقتی کلم قرمز استفاده می کنیم فواید سودمند زیادی برای بدن دارد که تحقیقات علمی نشان داده است که حضور یک ماده شیمیایی نشان داده می شود که در برابر تشعشعات مضر محافظت می کند.کلم ها از سولفورفان تشکیل شده اند که شما را از انواع سرطان ها محافظت می کند.

علاوه بر اینکه کلم قرمز می تواند به در مان یوبوست، سر درد، زخم معده، چاقی، یرقان، اگزما، ورم مفاصل، اختلالات چشمی، نقرص، بیماری های قلبی و الزایمر به کار می رود. کلم یک خاصیت دفاعی دارد.

C:\Users\ASUS\Downloads\logo (26).jpg

کلم چینی

همانطور که می دانید طیف بسیار زیادی از انواع صیفی جات کشاورزی در دنیا و در کشورمان تولید وکشت و عرضه می شوند نظیر کلم چینی که به راحتی می تواند مناسب با نیاز این محصولات بسیار کاربردی و خوشمزه را در انواع شهرهای شیراز و قم یا گیلان تهیه و مورد استفاده قرار داد.


به همین جهت کلم چینی یا به تعابیر دیگر بوک چوی نیز نامیده و شناخته شده و دارای قدمت بسیار طولانی هزارساله در چین می باشد که برای اولین بار این محصول بسیار زیبا در این کشور تولید و کشت شد.


از آن به بعد به دلیل محبوبیت بسیار بالا و طعم بسیار خوشمزه و کاربرد فراوان به سراسر جهان متشر و ارسال شد و دارای ویتامین و مواد و ترکیبات بسیار سالمی می باشد که در ادامه مطلب بیشتر در خصوص این کلم چینی با شما خواهیم پرداخت.C:\Users\ASUS\Downloads\logo (28).jpg