کارهای بزرگی که با روغن انجام دادم

میلیادر شدن یک افق دید بسیار بزرگ است که بسیاری از افراد این افق دید را ندارند اگرچه آن را بر زبان می آورند ولی اهل ریسک و کار های بزرگ نیستند، من توانستم با تغییر باور ای  قدیمی خود در زمینه روغن به تجارت کلانی برسم و ثروتمند شوم.

روغن آرگان اصل

خواص فراوان روغن آرگان اصل بر هیچ کس پوشیده نیست و برای حفظ سلامتی بدن همیشه از قدیم تا کنون از سیر استفاده فراوان می شده است .   نیز در زمینه ی زیبایی و بهداشتی پوست و مو بسیار حائز اهمیت بوده است.

حال چه به صورت موضعی استفاده شود چه به صورت خوراکی. نکته ی دیگر این که هر زمان صحبت از لاغری و کاهش وزن می شود روغن سیر جزء یکی از بهترین و مناسب ترین روغن ها در این زمینه به شمار می رود . روغن سیر باعث کاهش کلسترول بد و همچنین افزایش کلسترول خوب بدن در مدت زمان کوتاهی می شود.

همچنین با داشتن ماده ای به نام آلیسین این توانایی را دارد تا چربی های ناسالم بدن را کاهش دهد و این امر باعث کاهش وزن فرد خواهد شد . روغن سیر نیز مان اصل دارای بوی مشخصی می باشد اما باید دقت داشته باشید که برخی از افراد با اضافه کردن اسانس یا مواد دیگر به روغن ، باعث شده اند تا کیفیت روغن به شدت کاهش پیدا کند و آن بوی سیر کمتر احساس شود.

زیرا با این کار می توانند قیمت روغن را به شدت پایین آورده و مشتریانی که اطلاعات کافی از روغن سیر ندارند را به طرف خود بکشانند . دقت داشته باشید که روغن سیر ناخالص و غیر اصل مزه ی تلخ خاصی در خود دارد و بوی سیر به خوبی از آن استشمام نمی شود.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (58).jpg

 روغن سویا

ظرفیت تولید روغن سویا تصفیه شده در کارخانه مارگارین ظرفیت تولید انواع روغن تصفیه شده و کره مارگارین در این کارخانه بیش از 1200 تن انواع محصولات با کیفیت است و این محصولات در بازار طرفداران بسیاری داشته که حاضر هستند به هر قیمتی حتی بالاتر از نمونه های مشابه فقط و فقط از این کارخانه خرید نمایند.

این موضوع به خصوص برای تولید کنندگان مواد شیمیایی اهمیت بیشتر و بالتری دارد چون رن یا آفتابگردانی که در این کارخانه تولید می شوند هیچ مشابهی در بازار داخل کشور نداشته و این موضوع را ما مرهون خط تولید به روز اروپایی داریم که هر چند سال یکبار کاملا به روز رسانی می شود.

مثلا در همین هفته نخصت شهریور ماه 1401 این شرط برای انجام سرویس دوره ای و Overhaul به مدت 10 روز از مدار خارج شده تا بتواند هم سرویس ماشین الات را انجام داده و هم تمامی مخازن را شستشو کند.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (59).jpg

روغن های گیاهی

روغن های گیاهی، یکی از پر مصرف‌ ترین روغن ها در سطح کشور می‌ باشد که از طرفداران ویژه‌ ای برخوردار است. این روغن ها،دارای خواص درمانی بسیار بالایی هستند و فروشنده عمده روغن كرمانشاهي اصل، از طریق فضای مجازی اقدام به معرفی و فروش کالای خود می‌ کند و برای آن ها قیمت کمی را در نظر می‌ گیرد.

روغن کنجاله سویا، محصولی باکیفیت می باشد که از دانه های روغنی سویا تولید می شود، این محصول در آشپزی به فراوانی مصرف می شود و طعمی خوش و عالی به غذا های مختلف می دهد. توزیع بی واسطه روغن کنجاله سویا با کیفیتی بینظیر به صورت اینترنتی انجام می گیرد و محصولات مرغوب و درجه یک با قیمت ارزان به صورت عمده در نقاط مختلف کشور توزیع می گردد.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (60).jpg


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand