چسب زندگی از دست رفته ام را بهم چسباند


با اوج گرفتن تورم و به دنبال آن رکود اقتصادی در کسب و کار خود با ورشکستگی مواجه شدم و زندگی شخصی ام تحت تاثیر کارم در آستانه نابود شدن بود که با مشورت یکی از دوستان قدم به عرصه کسب و کار تجارت گذاشتم به امید جبران خساارت های وارده. در طول مسیر تجارت محصول چسب را انتخاب کردم که بازار فروش فوق العاده ای داشت بنابراین توانتسم در مذت زمانی کوتاه از طریق تجارت چسب علاوه برد جبران خسارت به درآمد بالاهم برسم و زندگی ام را مجدد رونق دادم.

چسب بتن هیلتی

چسب بتن هیلتی کاربردی ترین چسب برای اتصال بتن های قدیمی و جدید می باشد، این چسب در حیطه بتن ریزی حائز اهمیت است.

گاهی اوقات افراد پس از یک مرحله بتن ریزی ناچار می شوند از ادامه ی کار دست بکشند و باقی بتن مورد نیاز را در مراحل دیگر به آن اضافه کنند.

در این صورت، این احتمال وجود دارد که بتن جدید به خوبی به بتن اولیه نچسبد، حتی یک درصد احتمال نیز برای این امر یک ریسک بزرگ است.

بتن استحکامی محصولی است که در راستای حل این مشکل بزرگ تولید شده است که به خوبی هر دو سری ملات را به هم می چسباند.

بنابراین اگر حیطه کاری شما مربوط به استفاده از هر نوع ملات مثل بتن است حتما باید یکی از بهترین نمونه های این چسب را در اختیار داشته باشید.

چسب بتن پارسیان

هنگام خرید چسب بتن پارسیان ابتدا به میزان آبی که در سطح چسب جمع شده است دقت کنید، این آب لزوما نباید از حد خاصی بیشتر باشد

حتما از عدم وجود تالک، کربنات و هر ماده ی غلیظ کننده ی دیگری در چسب استحکامی مطمئن شوید، در صورت مردد بودن از خرید صرف نظر کنید.

روی بسته ی چسب را بررسی کنید، اگر نشان مربوط به رعایت استاندارد را مشاهده نکردید بدانید این کالا گزینه مناسبی برای خرید محسوب نمی شود.

برای سنجیدن سطح کیفیت چسب بتن استحکامی می توانید هنگام خرید کمی از آن را بین دو انگشت خود قرار دهید.

چسب بتن پارسیک

قیمت چسب بتن پارسیک در ازای هر بشکه با وزن 20 کیلو گرم حدودا 350000 تا 450000 تومان در نظر گرفته می شود.

چنان چه از سالیان گذشته که با استفاده از چسب های استحکامی در عرصه بتن ریزی فعالیت کرده اید قطعا روند افزایش قیمت چسب را تحت نظر داشته اید.

در واقع این افزایش ها از زمانی اتفاق افتاد که واحد پول معاملات جهانی یعنی دلار پا به یک عرصه متزلزل گذاشت و ثابت ماندن آن یک رویا شد.

استحکام بتن شما به نوع چسب استفاده شده وابسته است، برای خرید بهترین نمونه از چسب های استحکامی می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید.