هر انچه که راجب وال هنگ ایرانی و فوم الاستومری لوله ای با لوله پنج لایه باید بدانید

وال هنگ ایران

شاید نام وال هنگ ایران را شنیده باشید که در زمینه تولید وال هنگ های متفاوت فعالیت دارد. اگر هم تعریفی در مورد فوم الاستومری یا لوله پنج لایه نمی دانید، به مکان درستی آمده اید! با ما همراه باشید تا اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهید و در صورت لزوم این موارد را خریداری کنید.

وال هنگ ایران

به طور کلی توالت دیواری توالت وال هنگ نیز گفته می شود و به نوعی توالت فرنگی می باشد با این تفاوت که در اندازه های کوچکتری طراحی و ساخته می‌شود و همچنین درون دیوار قابل نصب و تعبیه می باشد همچنین وال هنگ ها از کف سرویس بهداشتی مقداری فاصله دارند و به همین دلیل دارای وضعیت معلقی می باشند که این حالت باعث یک احساس مدرن و خاصی در فضای سرویس بهداشتی میشود.

همچنین لازم به ذکر است که توالت فرنگی وال هنگ در بعضی از مواقع توالت فرنگی توکار نیز میگویند این توالت ها برای سرویس های بهداشتی مناسب می باشند که دارای فضای کوچکی هستند و در حال حاضر بسیاری از طراحان از این مدل از توالت ها به منظور زیبایی بیشتر و همچنین لوکس بودن استفاده می کنند زیرا تجهیزات و ادوات وال هنگ بسیار زیباتر و لوکس تر است. و همچنین در تمامی سرویس های بهداشتی قابلیت اجرا دارد و از نکات بسیار کاربردی آن این میباشد که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند.

یکی از فرهنگ هایی که امروزه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است توالت فرنگی های وال هنگ مشکی می باشد که با توجه به تغییر سلیقه و همچنین طراحی های مدرن به روز گر سایز و رنگهای متفاوتی در بازار وجود دارد وال هنگ ایرانی مشکی یکی از رنگ‌های بسیار خاص این توالت فرنگی ها می باشد لذا مصرف کنندگان می توانند با انتخاب این رنگ جلوه خاصی به سرویس بهداشتی و همچنین به حمام خود بدهند.

همچنین می توان از توالت فرنگی های وال هنگ در فضا هایی که کوچک هستند استفاده کرد. نکته ای که باید آن را بیان کنیم این است که وال هنگ ها دقیقاً از همان تجهیزاتی استفاده می‌کنند که سرویس‌های بهداشتی معمولی نیز استفاده می کنند تنها تفاوت وال هنگ ها با سرویس‌های بهداشتی عادی نحوه نصب وال هنگ می باشد به این صورت که در سرویس های بهداشتی معمولی از پایه های جا گیر استفاده می شود ولی در وال هنگ ها با حذف پایه های جا گیر می توان فضای بیشتری را مورد استفاده قرار داد.

فوم الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای و رولی جایگزین عایق های سنتی و قدیمی از جمله : پشم شیشه، پشم سنگ، پلی رول به همراه مل و ماستیک و… بوده و جهت عایق کاری سیستم های حرارتی و برودتی شامل : لوله های آب مصرفی ، لوله های سرمایش و گرمایش، موتور خانه ها، کانال های تهویه و انتقال هوا( کانال گالوانیزه)، انواع مخازن، منابع، کلکتورها،انواع لوله های انتقال سیلات در صنایع گوناگون از جمله : نفت، گاز و پتروشیمی، داروسازی،لاستیک سازی، تولید کاغذ و غیره به کار می رود. عایق های الاستومریک امروزه کاربرد وسیعی در عایق بندی تاسیسات مکانیکی و ساختمانی دارند.

عایق الاستومری

یا عایق الاستومریک معمولا در تهویه مطبوع و تجهیزات سرمایشی استفاده می شود،همانطور که از نام آن نیز مشخص است نوعی از لوازم عایق بندی براساس نوع الاستومریک با سلولهای بسته و ساختار مناسب می باشد.فوم الاستومریک دارای مقاومت بالا در برابر نفوذ بخار است و عایق مناسب و متراکمی بر روی تاسیسات می باشد. پس از محاسبه ضخامت عایق مورد نیاز به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی می توانید از این نوع عایق استفاده نمایید.

فوم با روکش آلومینیوم

پوشش بادوام چند لایه آلومینیوم وپلی متر و فوم های الاستومریک، بهترین کیفیت را ایجاد کرده و عملکرد عالی در مقابل عوامل جوی در فضاهای بیرونی که مهمترین آن مقاومت مناسب در برابر اشعه UV می باشد. در بهترین و مناسب ترین ابعاد(100و120سانتی متر) تولید می شودوصرفه جویی در زمان مصرف و هزینه های نیروی انسانی را فراهم می کند.

مزایای فوم لوله ای

  • قدرت تحمل حرارت تا حداكثر 90 درجه سانتیگراد را دارا هستند.
  • غیرقابل نفوذ اكسيژن به داخل لوله و جلوگيری از لجن زدگی و تغيير رنگ آب می‌شوند.
  • مقاومت بالا در برابر بسياری از مواد شيميايی ( اسيدها ، بازها و …)
  • ضريب انبساط طولی بسيار ناچيز (در حد فلز)
  • در برابر فشار به علت وجود آلومينيوم و جوش طولی آن مقاومت عالی دارند.
  • کاهش فشار بسيار کم به دليل هموار بودن سطح داخل لوله
  • نصب سريع، راحت و بدون ضايعات
  • شکل پذیری آسان و راحت در مقابل خمیدگی
  • قابل اطمینان در نصب های توکار و شکیل بودن ظاهری آن

لوله پنچ لایه

لوله پنج لایه از جمله لوله های پر استفاده در ساختمان است که برای موارد مختلفی قابل استفاده هستند. البته لازم به ذکر است که این لوله ها فقط در منازل یا ساختمان ها مورد استفاده قرار نمی گیرند؛ اما به دلیل استفاده زیاد لوله پنج لایه در ساختمان ها، امروزه مورد توجه خریدارن برای موارد ساختمانی و منازل مسکونی هستند. لوله پنج لایه در محل های گوناگونی قابل استفاده می باشد. اما مهمترین موقعیت های قابل استفاده مربوط به ساختمان ها می شود که عبارت است از بهره گیری از لوله پنج لایه جهت راه اندازی سیستم آب آشامیدنی یا آب بهداشتی در مجتمع های مسکونی یا تجاری استفاده از لوله پنج لایه جهت راه اندازی سیستم گرمایش از کف منازل و گلخانه ها.

لوله های پنج لایه از جنس یک لایه آلومینیوم، دو لایه چسب و دو لایه پلیمر تشکیل شده است که در کنار هم قرار می‌گیرند و یک ترکیب پنج لایه ای را می سازند. اما در کنار این لوله ها، اتصالات پنج لایه قرار دارند که از جنس فلزات برنج و نیکل ساخته می شوند. اتصالات لوله پنج لایه با یکدیگر یک تفاوت دارند و آن، روش نصب و شیوه قرارگیری روی لوله است و بر این اساس از یکدیگر مشخص و جدا می شوند.

اگر علاقه به خرید این موارد یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، نگاهی به وب سایت bazaretesalat.com بیندازید و این موارد را خریداری کنید.