هرگز برای ثروتمند شدن تعلل نکنید


اگر از افرادی هستید که در کارهای خود تعلل می کنید و کار امروز خود را به فردا موکول می کنید باید توجه داشته باشید که برخی از تصمیمات را باید سریع تر گرفت به عنوان مثال اگر می خواهید ثروتمند شوید نباید تعلل کنید و سریع تر حوزه ای را جهت فعالیت انتخاب کنید تا بتوانید در آن تجربه کسب کنید و به ثروت برسید، شما می توانید فعالیت خود را در زمینه بلوک های ساختمانی شروع کنید که در زیر برخی از آن ها را معرفی می کنیم.

بلوک پرلیتی

در بسیاری از ساختمان سازیها مهندسین برای اینکه سازه ای بسیار خوب و استاندارد را بسازند از بلوک پرلیتی و هبلکس و سیمانی سبک فوم دار استفاده می کنند که دارای مزایای بسیاری بوده و معایب قابل توجهی ندارد.

این عایق بسیار با کیفیت دارای خاصیت آب گریز بوده و برای محیط زیست خطری نداشته و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند که می تواند برای همه سازه ها مفید باشد و همچنین در تایید استانداردهای شهرسازی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

یکی از ویژگیها این بود که وزن بسیار سبک آن بوده که در هنگام به کار گیری وزن سازه را نیز کاهش داده و همچنین از ایجاد وزن بیشتر بر روی سازه جلوگیری می کند و از ترکیبات مشخصی در تولید آن استفاده شده است که وزن آن بسیار کم کرده و می توان از آن در همه ی زمینه ها استفاده کرد.

تولید این محصول بسیار راحت بوده و به وسیله یک میکسر دستی نیز می توان آن را با استفاده از موادی چون سیمان، ماسه و پوکه معدنی تهیه کرده و البته از دستکش ایمنی و پوشش پلاستیکی این محصول را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

بلوک سقفی

این محصول دارای وزن کم و البته مقاومت بسیار بالایی بوده که می توان در برابر بتن از بلوک سقفی استفاده کرده و همچنین به دلیل جریان هوا در این محصول می تواند حالت عایق پیدا کرده و برای انواع مصارف ساختمانی از آن بهره مند شد.

در ادامه در مورد معایب و مزایای این فوم سبک مطالبی را برای شما آورده ایم که مطالعه آن را به شما توصیه کرده و همچنین در مورد کاربردهای این محصول نیز توضیحاتی را برای شما آورده ایم، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

یکی از عایقهای بسیار سبک که در آن از مواد خاصی به کار رفته بلوک سبک فوم دار بوده دارای خواص و کاربردهای بسیار زیادی از جمله ضد زلزله بودن می باشد و همچنین در برابر صوت و حرارت می تواند مانع خوبی باشد.

بلوک فوم دار

این فوم از ترکیب سیمان با ماسه بادی نرم تولید شده و در آن از پوکه معدنی نیز به کار گرفته شده که با مخلوط آنها با آب یک بلوک فوم دار سبک و نرم تشکیل می شود که کاربرد بسیار وسیعی در ساختمان سازی داشته و برای اغلب دیوارهای ساختمان استفاده شده که از عبور صداهای اضافه جلوگیری کرده و از به کار بردن آنها در سقف نیز می توان از آن به عنوان یک عایق حرارتی استفاده کرد.

این وسیله از عبور گرما و سرما به در شرایط مختلف محافظت کرده و همچنین می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و از خروج هوای محیط ممانعت می کند که می توان از آن به عنوان یک خازن حرارتی در ساختمان یاد کرد می تواند در صرفه جویی بسیار کمک کند.

معمولا از وزن بسیار کمی برخوردار بوده و در صنایع متعددی از جمله ساختمان سازی بسیار کاربرد داشته و می توان از آن برای تمامی ساخت و سازها استفاده کرد.