نمای درخشان و زیبای ثروت با سنگ

بیشتر ما اگر به دنبال گنج، طلا، تاج و تخت نباشیم، حتماً به دنبال پول هستیم. پولی که به کمک آن بدیهیات زندگی را تأمین کنیم. بدیهیاتی مثل یک سقف بالای سر و خرید یک گوشی هوشمند که با آنها لحظات جوانی مان رو ثبت کنیم. بدیهیاتی که به آرزو تبدیل شده‌اند. تحقق این آرزوها را با سنگ تجربه کنید.

سنگ نمای ساختمان

یکی از مصالح مهم برای هر بنا، سنگ نمای ساختمان باکیفیت است و انواع سنگ های ساختمانی مناسب برای نما و سنگفرش در بازار وجود دارد. سنگ نما لازم است در برابر عوامل جوی مقاوم باشد که معمولا با فرآوری های مدرن کاری می کنند که سنگ در برابر نفوذ آب، نوسانات دمایی و آفتاب مقاوم باشد. بسیاری از افراد انواع سنگ های تراورتن را برای نما می پسندند، برای همین مختصری در مورد انواع سنگ تراورتن صحبت می کنیم. سنگ تراورتن در واقع چشمه ای است و به دلیل نحوه تشکیل همواره دارای تخلخل قابل توجهی است و بیشتر مواقع این خلل و فرج با ماستیک و دیگر مواد پر کننده همرنگ پر می شود ولی به صورت سفارشی، فرآوری چرمی و آنتیک هم مشتریان خوبی دارد.

سنگ نمای ساختمان رومی

در صنعت ساخت و ساز از انواع سنگ نمای ساختمان استفاده می شود و سایتهای مجازی فروش این محصولات را در شیراز انجام می دهند از طریق این سایتها می توان درباره ی این سنگها اطلاع کافی را به دست آورد و نسبت به خرید آنها اقدامات لازم را انجام داد، سنگ نمای ساختمان رومی باعث زیبا سازی آپارتمانها می شود آنها در تنوع رنگی مشکی، سفید و غیره به بازار عرضه می شوند و از قیمتهای منحصر به فردی برخوردار می باشند.

سنگ نمای ساختمان ساده

همان طور که می دانید برای قیمت سنگ نمای ساختمان ساده در شهرهای مختلف کشور ما عوامل متعددی تاثیر گذار هستند یکی از این عوامل کیفیت کالا می باشد مسلماً سنگهایی که از کیفیت بیشتری برخوردار هستند با قیمت بالاتری نیز عرضه می گردند هر چه مقاومت سنگها بیشتر باشد، مسلماً کاربرد آنها نیز بیشتر است، سنگهای نما به سنگهایی گفته می شود که برای زیباسازی محیط خارجی آپارتمانها کاربرد دارند این سنگها با رنگهای روشن و تیره عرضه می شوند و رنگ این سنگها نیز در قیمت گذاری کالاها تاثیر گذار هستند معمولاً سنگهایی که با قیمتهای بیشتری عرضه می گردند سنگهای رنگ روشن می باشند. تمامی سنگهایی که برای محیط بیرونی خانه ها به کار برده می شوند باید بالاترین حد کیفیت را دارا باشند و در مقابل شرایط جوی مانند: سرمای زمستان، یخبندان و همچنین تابش نور شدید آفتاب ماندگاری بالایی داشته باشند و وجود این شرایط سبب تغییر رنگ و یا خراب شدن سنگها نگردد، سنگی که مقاومت بیشتری داشته باشد دچار فرسایش نمی گردد و برای سالیان دراز همان طور دست نخورده روی دیوارها باقی می مانند.