میلیاردر شدنم در 20 سالگی با سیستم آبیاری شروع شد

برای ثروتمند شدن لازم نیست دنبال راهکار های خارق العاده باشید، می ‌توانید با ساده ترین کارها اما انجام آن به صور اصولی به این رویا رسید. من از زمانی که کسب و کار جدیدم را در حوزه ی سیستم آبیاری آغاز کردم تنها با رعایت یکسری نکات توانستم با سرمایه بسیار کم به یک فرد میلیاردر تبدیل بشوم.

سیستم آبیاری قطره ای موضعی

در روش آبیاری قطره ای میزان هدر رفت آب به کمترین حالت خود می رسد و بیش از 90 درصد می توان در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی کرد و امروزه با توجه به این که ذخایر آبی کاهش یافته و آب کافی برای شرب و آشامیدن انسان در خطر اتمام و کاهش است، برای مصارف صنعتی و کشاورزی از آب‎های غیر شرب که شامل تصفیه فاضلاب شهری است یا حتی آب شور تصفیه نشده بهره می گیرند به همین دلیل قیمت سیستم آبیاری قطره ای موضعی گران و با ارزش می باشد.

این سیستم آبیاری نوین که به روش سیستم آبیاری قطره ای یا موضعی انجام می شود و تنها یک نقطه مشخص را آب رسانی می کند، می تواند آب مورد نیاز آبیاری را از آب شور و غیر شرب یا فاضلاب تصفیه شده تامین نماید.

سیستم آبیاری میکرو

برای نصب و راه‌ اندازی سیستم آبیاری تحت فشار قطره‌ ای به تجهیزات و لوازمی نیازمندیم که بعضاً ممکن است قیمت سیستم آبیاری میکرو بالایی داشته باشند و در صورتی‌ که از مکان مطمئنی خریداری نشده باشند و دارای کیفیت مطلوب نباشند، ممکن است کارایی لازم را برای کشاورز و کاربر نداشته باشند. 

آب درون لوله‌ های انتقال دهنده اصلی یا فرعی درسیستم  آبیاری تحت فشار قطره ای با سرعت و فشار پایینی در جریان است و لوله ‌های اصلی آب را از محل اصلی تأمین آب، مانند چاه گرفته و به زمین کشاورزی می‌ رسانند که ممکن است دورترین نقاط آن تا صدها متر از منبع تأمین فاصله داشته باشند.

برای این ‌که بتوان آب را به فاصله‌ طولانی منتقل کرد، به وسیله‌ ای به نام پمپ نیاز داریم که به دلیل عدم وجود اختلاف پتانسیل در سطح آبهای طبیعی مانند چاه و یا حتی رودخانه ‌ها، فشار لازم جهت به جریان افتادن آب نیز وجود نخواهد داشت.

سیستم آبیاری بارانی

روش دیگر آبیاری روش گان یا قرقره ای است که پانزده سال پس از ساخت و تولید دستگاه ویل موو، این دستگاه برای اولین بار ساخته شد و این دستگاه متشکل از یک ارابه، آبپاش و یک قرقره بسیار بزرگ است که وظیفه حمل لوله هایی از جنس پلی اتیلن را دارد که ارابه و قرقره باید با فاصله از یک دیگر قرار بگیرند. قیمت سیستم آبیاری بارانی از این نوع ارزان تر می باشد.

پس از این که دستگاه نصب شد، آبپاشها از سمت ارابه به سمت قرقره کشیده می شوند و 25 الی 50 متر را می توانند تحت پوشش آبیاری خود قرار دهند و این دستگاه آبیاری یک لوله بسیار بزرگ دارد که از یک سمت به قرقره و از سمت دیگر به ارابه متصل می شود که آبپاشها بر روی این لوله بزرگ قرار می گیرند.


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand