خرید رپرتاژ آگهی

ماکروفر توکار بخریم یا رومیزی؟

در عصر امروزی ماکروفر ها از لوازم بسیار مهم در آشپزخانه ها محسوب می شوند  و طرفداران بسیاری دارند چون آشپزی سریع و راحت را برای مصرف‌کنندگان به همراه خواهند داشت. در صورتی که تمایل به خرید ماکروفر دارید و می‌خواهید بدانید که کدام یک از انواع آن‌ها برای شما مناسب‌تر می باشد در ادامه این مقاله از آی پی امداد با ما همراه شوید.

ماکروفر توکار بخریم یا رومیزی؟

ماکروفر رومیزی

مایکروفر رومیزی با دارا بودن انواع مختلف در اندازه، جهت استفاده بر روی کابینت آشپزخانه طراحی شده‌اند. هر چند که این ماکروفر رومیزی در مقایسه با بقیه مدل ها هزیه پایینتری دارند اما با این حال هزینه آن ها با توجه به امکانات و میزان توان مصرفی آنها تغییرات زیاد دارد. ماکروفرهای رومیزی افزون بر اینکه از نظر محل قرار گرفتن آزادی عمل بیشتری را به شما خواهد داد، هزینه اضافی برای نصب نیز نخواهد داشت. می توان گفت تقریبا همه جا قابل دسترسی می باشند و با امکانات و مشخصات مختلف مانند ظرفیت‌ها و برنامه‌های متنوع قابل تهیه میباشند.

  • طراحی

این مدل فرها جهت قرار گرفتن بر روی کابینت تولید شده‌اند. تولیدکنندگان مدل های بسیاری از محصولات با ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید نموده اند تا دست کم فضای روی کابینت را دربرگیرد.

ماکروفر رومیزی
  • نصب فر

نصب این فرها بسیار راحت می باشد. تنها چیزی که به آن نیاز خواهید داشت یک پریز برق و کمی جای خالی روی کابینت میباشد. بر عکس مدل‌های توکار، هزینه بیشتری جهت نصب و یا نیاز به برق کار حرفه ای و معتبر نیست. همچنین در مدل های مختلف ماکروفر های دوو می توانید بصورت تلفنی نیز از راهنمایی های نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر دوو استفاده کنید.

  • مقدار فضا مورد نیاز

از جمله عیب های ماکروفر رومیزی فضای زیادی هست که نیاز دارد. افرادی که آشپزخانه کوچک دارند و روی کابینت مشکل کمبود جا دارند ماکروفر را وسیله‌ای جاگیر نامناسب می دانند.

  • امکان جابجایی و تعویض

از مهمترین مزایای ماکروفرهای رومیزی در دسترس بودن آن ها می باشد. می‌توانید مایکروفر را هر جا که تمایل داشتید قرار دهید. افزون براین عوض کردن آنها هم خیلی راحت می باشد. بر عکس مدل‌های توکار که به طور همیشگی در یک نقطه ثابت هستند، مدل‌های رومیزی این خوبی را دارند که به آسانی قابل جابجا کردن می باشند. در مدل های رومیز، ماکروفر های آریستون ARISTON گزینه خوبی برای شما هستند که می توانید برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون در تهران تماس بگیرید.

ماکروفرهای توکار

در صورتی که یک ماکروفر بزرگ که فضای زیادی را هم در برگرفته ناراضی هستید، یک مایکروفر توکار انتخاب خوبی برای آشپزخانه شما میباشد. این ماکروفر را می‌توان به قشنگی داخل کابینت یا روی دیوار نصب کرد تا مقداری از محیط روی کابینت را آزاد نمود. از آنجایی که با کابینت به درستی هماهنگ و یکپارچه بشود ترکیبی چشم نواز ایجاد می نماید. این مدل اغلب در طبقه بالای اجاق گاز و یا فر نصب میگردد.

  • طراحی

تمام ماکروفرها با هر ابعاد و شکل ظاهری قابل نصب درون کابینت و روی دیوار نمی باشند. کارخانه ها کمی تولید کننده ماکروفرهایی با ابعاد استاندارد می باشند که با عمق استاندارد بیشتر کابینت‌ها و عرض اجاق‌ها هماهنگ باشند.

ماکروفر توکار
  • نصب

از جمله مشکلات بزرگ وسایل آشپزخانه نصب آنها میباشد. جهت مطمئن شدن از این که نصب آنها به شکل درست انجام میگردد نیاز به خدمات یک پیمانکار معتبر خواهید داشت. ماکروفر باید بطور دقیق در درون فضای خالی موجود در کابینت کار گذاشته شود. زمان نصب باید از تهویه درست فر و مایکروفر مطمئن شوید تا از خطر آتش سوزی احتمالی پیشگیری شود.

  • مقدار فضای مورد نیاز

این مدل ماکروفر قسمتی از فضای روی کابینت را آزاد سازی خواهد کرد که بسیار در آشپزخانه‌های کوچک به کار می آید. پیشنهاد ما در این بخش ماکروفر های توکار کنوود هستند که برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن ها می توانید به وب سایت نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر کنوود در منزل مراجعه نمایید.

  • امکان جابجایی و تعویض

محدود بودن در فضا نصب و این مورد که این مدل به طور همیشگی درون کابینت نصب می شود عوض کردن آنها بسیار سخت هست. در صورتی که یکی از لوازم ماکروفر دچار عیب شود ناچار به جایگزینی کل ماکروفر می شوید. افزون بر این این زمانی که نیاز به عوض کردن ماکروفر خود می باشید باید دستگاه تازه با ابعاد و فرم شبیه نمونه قبلی خریداری کنید. همچنین از طرفی دسترسی به ماکروفرهایی که در طبقه بالای کابینت نصب می گردند دسترسی کودکان به آنها را محدود خواهد کرد.