قوانین و روش های نوین جذب ثروت را کشف کردم

اگر میخواهید بهترین باشید، باید کارهایی رو انجام بدهید که بقیه مردم نمیخواهند انجام دهند؛ برای مثال ریسک کردن. ریسک کردن امری برد برد است چرا که با شکست در آن تجربیات طلایی کسب کرده ایم و با موفقیت هم مسیری درخشان را آغاز کرده ایم. من هم با همین طرز فکر دست به تجارتی جدید زدم و امروز یکی از تاجرین موفق و با سابقه درخشان در این حوزه می باشم. 

در ادامه با من همراه باشید.

انجیر سیاه تازه در بازار

انجیر سیاه تازه در بازار خراش هایی بر روی خودش و اگر کاملا نرم باشد، نشان دهنده کاملا رسیده بودن آن میوه است. در طب سنتی از انجیر سیاه برای درمان بواسیر، رفع گرما و تشنگی، رفع اسپاسم، تقویت کبد، کاهش تورم طحال، کاهش حساسیت سینه ها، درمان آرتروز و کمک به تقویت استخوان ها استفاده می شود.

انجیر در اصفهان

انجیر در اصفهان به دلیل ویژگی هایی مانند دانه های زرد رنگی که در داخل آن وجود دارد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .انجیر یک میوه ی بسیار خوش طعم بوده و خاصیت های بسیار زیادی دارد، انجیر این استان بسیار خوشمزه می باشد و دلیل آن هم محل رشد بسیار مناسب این محصول در این استان است.

انجیر درجه یک استهبان

انجیر درجه یک استهبان به صورت گوشت کرم رنگ و نرم با پوست نازکی است طبع گرم و مزه بسیار دلچسبی دارد. این میوه برای بدن بسیار مقوی بوده و دارای مواد مغذی مانند کلسیم، فسفر می باشد. همان طور که از اسم انجیر درجه یک استهبان نیز پیداست این میوه در بهترین نواحی کشور در باغ های شهر استهبان در استان فارس کشت و به بازار عرضه و در نهایت به دست مصرف کننده می رسد.