فعالیت در حوزه چوب درآمدم را چندین برابر کرد

تا قبل از فعالیت در این حوزه درآمد خیلی کمی داشتم تا اینکه با محصول چوب توانستم به درآمد بسیار بالا برسم و آن را چندین برابر کنم. در اینجا می خواهم چند نمونه از این محصول را به شما معرفی کنم.

چوب گیلاس

از دیگر موارد میتوان به قیمت چوب گیلاس اشاره کرد که با توجه به میزان تقاضا متغیر است. انعطاف پذیری این چوب گیلاس سفید نام برد که در صنعت ساختمان سازی بسیار کارایی دارد. به این دلیل که استفاده از چوب در نمای ساختمان انعطاف پذیری و ارتجاعی بسیار بالا نیاز دارد و کمتر چوبی این توانایی را دارد. قابلیت دیگر آن قابلیت سنباده زنی است که در صنعت دکور و مبلمان سازی بسیار با اهمیت میباشد. شاید مهم ترین خاصیت آن، توانایی کشسانی و الاستیسه ی آن باشد، به این معنا که در اثر ضربه و فشار آسیبی نمیبیند و سریعا به حالت اولیه باز میگردد. اما در موارد کمی احتمال کمی آسیب را هم دارد که میتوان با دادن حرارت به مدت ده دقیقه آن را سریعا تعمیر نمود. در صنعت کاغذ سازی استفاده از چوب هایی با بافت نرم از اهمیت زیادی برخوردار است. چوب های روسی این نیاز را بر آورده ساخته اند.

چوب راش

تاثیر نوسانات ارز بر قیمت چوب راش موثر خواهد بود. روشنی و سفیدی نشان از پاکی چوب می باشد و روانشناسان نیز بسیار توصیه کرده اند در دکوراسیون منزل از لوازمی با رنگ های روشن استفاده کنید زیرا رنگ سفید و رنگ های روشن نشان از پاکی و پیروزی می باشد.

تاجران کشور خرید چوب روسی را از تولیدکننده اصلی آن یعنی روسیه انجام می دهند و امروزه چوب روس و سفید بسیار طرفدار پیدا کرده است. ایران هنرمندان بسیاری دارد که در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستید.

ایرانیان به دلیل داشتن ذوق و سلیقه ی طراحی بالا توانسته اند با چوب همراه با ورق آلومینیوم لوازم بسیاری تولید کنند. از چوب روس در تهیه ی بسیاری از لوازم استفاده می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی پایه و اساس طراحی آن ها چوب می باشد.

چوب روسی

در بازار داخلی قیمت چوب روسی پایین تر و منصفانه تر است. چوب روسی روشن بیشتر در شهر های شمالی ایران مورد استفاده قرار می گیرد و دقت کرده باشید در بیشتر سقف های خانه های شمال ایران، از چوب روس استفاده شده است.

یکی از مزیت های چوب های روسی این است که به راحتی دچار رنگ پذیری می شوند و هر نوع رنگی را به راحتی می شود روی این نوع از چوب پیاده کرد البته این نکته نیز حائز اهمیت است که اگر چندین بار رنگ روی آن پاشیده شود بهتر است و عمر چوب را بیشتر می کند.

akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand