عطر خوش دارچین برایم پولساز شد

ادویه جات ایرانی برای فروش بازار بسیار خوب و پر پولی را دارند و من از این موضوع مطلع بودم اما با نداشتن سرمایه و راهی برای فروش به کشورهای خارجی از این ایده پولساز صرفه نظر کرده بودم تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با دنیای تجارت آشنا شدم و تصمیم گرفتم که از طریق این کانال ایده خود را عملی کنم برای شروع به انجام کارهم به سرمایه نیاز نداشتم. دراین مسیر سخت تلاش کردم و توانستم با انجام چند معامله به نتیجه دلخواه خود برسم .

دارچین سیلان

دارچین سیلان یکی از قدیمی ترین ادویه های موجود در جهان است که در غذاهای مختلف در سراسر دنیا استفاده می‌ شود و پرخاصیت می باشد.

چوب دارچین ممکن است توسط کشورهای مختلف تولید گردد، مهمترین کشورهای تولید کننده این محصول کشورهای هند و چین می باشند.

چوب دارچین می تواند موارد مصرف بسیار زیادی داشته باشد، از این ادویه در تهیه غذاهای خوشمزه بخصوص غذاهای آسیایی و همچنین دسرها و نوشیدنیها استفاده می شود.

چوب دارچین هندی کیفیت بسیار بالایی دارد، دلیل آن نیز آن است که آب و هوای کشور هند کاملا مناسب برای تولید دارچین است.

روزانه مقادیر بالایی از چوب دارچین هندی در کشور هند تولید شده و به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی به صورت بسته بندی شده صادر می گردد.

دارچین کوبیده

خریداران زیادی در بازار وجود دارند که روزانه مقادیر بالایی از دارچین کوبیده را تهیه می کنند، در این بخش قصد داریم راهنمای خرید چوب دارچین هندی را ذکر کنیم.

در هنگام خرید چوب دارچین هندی حتما به نام بسته بندی این محصول توجه کنید، چوب دارچینی که بسته بندی مناسبی دارد کیفیت خود را به خوبی حفظ می نماید.چوب دارچین هندی بسته بندی شده مورد خریداری شما حتما باید دارای تاریخ تولید باشد، به این ترتیب می‌ توانید از بابت تازه بودن چوب دارچین مطمئن گردید.

مشخصه مهم دیگر چوب دارچین هندی، طعم و بوی قوی ای است که این نوع ادویه آسیایی دارد، پس استفاده از آن در تهیه غذا و یا کیک و شیرینی باید در اولویت قرار گیرد.

دارچین گل سرخی

چوب دارچین گل سرخی قطعا در مقایسه با چوبهای دارچین تولید شده در کشور ما قیمت بالاتری دارند، دلیل این امر نیز می تواند هزینه انجام شده جهت واردات این محصول باشد.

اگر چوب دارچین هندی دارای بسته بندی باشد و مقدار آن در بسته بندی بالا باشد قطعا قیمت عرضه آن در بازار افزایش پیدا می کند.

به صورت کلی چوب دارچین هندی از ادویه هایی است که دارای قیمت مناسبی می باشد، معمولا قیمت چوب دارچین هندی بسته به مقدار آن در بازه 15 تا 45 هزار تومان است.

اگر خریدار چوب دارچین هندی اصل و باکیفیت هستید و می خواهید بیشتر با این محصول آشنا شوید بهتر است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.