سنگ ها پول را در زندگی من جاری کردند

زمانی که تصمیم به تجارت در حوزه ی انواع سنگ گرفتم دوست داشتم به یکی از افراد موفق در این حوزه تبدیل شوم و بخت با من یار شد و من به خواسته ی قلبی خود رسیدم. در ادامه با سنگ های بیشتر آشنا خواهید شد.

سنگ گوهر

امروزه افراد زیادی به خریداری زیور آلاتی که با سنگ گوهر شب چراغ ساخته می شوند، تمایل نشان می دهند. سنگهایی که برای تهیه انواع انگشتر نقره و سایر زیور آلات مورد استفاده قرار  می گیرند، در واقع سنگ یا نگین ساختنی هستند که در ساخت آن ها از عناصری مانند فسفر استفاده شده است و به همین دلیل در هنگام شب و در تاریکی از خود نور ساطع می نمایند. از نظر لغوی، واژه اسلب به معنی ورق یا برگه می باشد و امروزه کارخانجات و کارگاه های سنگ بری، تولید سنگ اسلب گوهره را به دلیل تقاضای زیاد بازار در دستور کار خود قرار داده اند.

سنگ منگنز

همینطور سنگ معدن منگنز از منابع مختلف از نظر محتوای  سنگ منگنز، آلومینا، منیزیم و فسفر بسیار متفاوت می باشد و برای سرباره حاوی منگنز، در سنگ معدن منگنز با این نسبت به ندرت در دسترس است. اختلاط سنگ معدن از منابع مختلف برای رسیدن به نسبت منگنز به آهن مورد نظر و کنترل سطح مواد مضر، به ویژه فسفر، روشی رایج می باشد که استفاده از زینتر به عنوان منبع منگنز به طور فزاینده ای محبوب می شود و درجه ای از پیش کاهش به دست می آید و در کوره را کاهش می دهد مزیت اضافی این است.

سنگ مرمر

با توجه به اینکه امروزه سنگهای دست ساز و مصنوعی نیز به وجود آمده اند ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که سنگ مرمر طبیعی است یا مصنوعی که برای پاسخ به این سوال باید گفت سنگ مرمر کاملا طبیعی می باشد و از معادن استخراج می گردد. به خاطر این که سنگهای مرمر دارای سطحی بسیار صیقلی و براق می باشند معمولاً از آنها برای نمای ساختمانها یا سنگ پله استفاده می کنند، زیرا آنها می توانند جلوه ی بیش تری به ساختمان دهند. همچنین سنگهایی بسیار مقاوم نیز می باشند و قادر اند سرما، گرما وبه طور کلی حرارت محیط را حفظ کنند. از سنگهای مرمر مصنوعات سنگی بسیاری می سازند از جمله در داخل ساختمان برای کف پوش، کانتر، بین کابینتی و غیره و بیرون ساختمان به عنوان نما یا پایه ی آیفون و غیره و همچنین از آنها برای ساخت وسایلی مانند میزهای ناهار خوری، عسلی و غیره استفاده می شود.