زیورالاتم به من ایده ثروت ساز داد

یکی از روزهایی که مشغول مرتب کردم زیورآلاتم بودم به یاد آوردم که دوستانم چقدر از سلیقه من در انتخاب این زیورآلات تعریف و تمجید کرده بودند، پس تصمیم گرفتم که با استفاده از سلیقه ام وارد عرصه تجارت انواع انگشتر و النگو شوم.

النگو طلا نازک

شما می توانید مدلهای گوناگونی از النگو طلا نازک را برای خود خریداری کنید برخی از افراد از دستبندهای طلایی خوششان می آید که بسیار ظریف و کم اجرت هستند اما در مقابل برخی دیگر سبک و سلیقه شان به النگوهای کلفت و گنده بیشتر نزدیک است.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید و سفارش این محصول با شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید تا راهنماییهای لازم توسط مشاورین ما صورت بگیرد.

یکی از زیباترین و جذاب ترین زیورآلاتی که خانمها بسیار به آن علاقه مند هستند النگو طلا و دستبند طلا ضخیم است.

هرکسی با توجه به سلیقه و علاقه مندیهایی که دارد می تواند النگو و یا دستبندی برای خود انتخاب نماید که خانها اصولا از طرفداران دو آتیشه زیورآلات مخصوصا زیورآلاتی از جنس طلا هستند.

یکی از دلایل اینکه این محصول از طرفداران زیادی برخوردار است همین امر می باشد. آیا تا کنون از خود پرسیده اید که النگو طلا را در کدام دست استفاده می کنند؟

انگشتر نامزدی

شاید شما نیز شنیده باشید که انگشت چهارم را از آن جهت برای پوشیدن انگشتر نامزدی انتخاب کردند که یک رگ مستقیم به قلب دارد و آغازگر عشق می باشد و این را اولین بار رومیها کشف کردند و به همین جهت انگشتر نامزدی را در دست چپشان و در انگشت چهارم می انداختند.

بسیاری از افراد علاوه بر حلقه ازدواج، انگشتر نامزدی را که قیمت آن با توجه به جنس و طرحش فرق می کند را به عنوان سمبل و نشان های از عشق و محبت به همدیگر هدیه می دهند که این از اصول اولیه خواستگاری می باشد.

انگشتر نامزدی علاوه بر نماد عشق و علاقه عدم مجرد بودن را نیز می رساند. اما این که چگونه انگشتر نامزدی مردانه و یا زنانه را انتخاب کرده و بخریم باید به یکسری نکات توجه کرد.

انگشتر دخترانه

انگشترها در انواع مختلفی تولید می شوند به عنوان مثال نوع فانتزی انگشتر دخترانه برای مراسمات دورهمیها استفاده می شود انگشتری که از سنگهای قیمتی تولید شده باشد برای مراسمات مذهبی و شاید هم به علت خواص آن استفاده می گردد.

جالب است بدانید انگشتر در هر انگشتی نشانه ای دارد به طور مثال انگشتر در انگشت شست نشان از شخصیت متغیر یا کسی که دائم شخصیتش در حال تغییر است می کند.

حال فردی اگر انگشتر را در انگشت اشاره خود کند نشان از اقتدار و قدرت است چرا که پادشاهان و بزرگان انگشتر را در این انگشت استفاده می نمودند می توان گفت این افراد اشخاصی مسئولیت پذیر می باشند.

کسانی که انگشتر را در انگشت اشاره می کنند افرادی هستند که دارای عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی هستند انگشتر در انگشت میانی نشانه این است که این شخص دارای هویت و تعادل روحی می باشد که توانایی تشخیص درست از نادرست را دارد.


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand