رویاهای کودکی ام مرا به شروع دوباره دعوت کرد


از بچگی آرزوی زندگی با رفاه کامل را داشتم در جوانی کارهای زیادی را امتحان کردم و تلاش بسیاری کردم اما هیچ کدام از آن ها نتیجه ای نداد روز ها گذشت تا اینکه یکی از دوستانم دوران کودکی ام رادیدم با او از رویاهای بچگی مان حرف زدیم در نتیجه تصمیم گرفتیم یک بار دیگر پرقدرت شروع کنیم و فعالیت خود را روی محصول پتو آغاز کردیم و این بار نتیجه ی بزرگی را حاصل کردیم و پتو ما را به رویاهای کودکی مان رساند.

پتو جهیزیه

یکی از مهم ترین وسیله های جهیزیه برای اتاق خواب پتو جهیزیه هست اگر می خواهید که با مناسب ترین قیمت پتو جهیزیه خوب را خرید کنید تا اخر این مقاله با ما همراه باشید.

به تمام وسایلی که برای شروع یک زندگی مشترک لازم است، جهیزیه می گویند و دیزاین جذاب می تواند تاثیر بسیار زیادی در شیک تر جلوه دادن فضا داشته باشد.

تزیین اتاق خواب عروس با استفاده از روتختی و پتو بسیار حائز اهمیت می باشد شما می توانید با استفاده از ایده های کاربردی پتو جهیزیه عروس را به گونه‌ ای تزیین کنید که بسیار شیک شود. 

خانواده ها برای تهیه جهیزیه عروس از برندهای عالی استفاده می‌ کنند و خرید پتو نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

C:\Users\QHS\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\پ5.jpg

پتو تک نفره نرمینه

پتو تک نفره نرمینه از مدل های پرفروش انواع پتو در بازار محسوب می شود، به گونه ای که درصد بالایی از خرید مردم در این حوزه به این منسوج اختصاص می یابد. قیمت پتو تک نفره نرمینه با توجه به اندازه و مدل آن متفاوت اس.

طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصول باعث افزایش توجهات مصرف کنندگان به ویژه بانوان و تازه عروسان به آن شده است، همچنین این منسوجات از رنگ بندی های متنوع و چشم نوازی برخوردارند.

امروز در بازار کالای خواب شاهد تولید و فروش محصولات متنوعی در حوزه پتو هستیم که در انواع طرح و رنگ ها و با ویژگی های کیفی گوناگونی در حال عرضه هستند.

یکی از این محصولات پتو تک نفره نرمینه مدل نسیم است که با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد میزان فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

پتو چهارخونه

در این میان پتو چهارخونه مسافرتی نسبت به پتو چهارخونه ضخیم از لحاظ ضخامت با توجه به کاربرد آن نازک تر بوده و وزن کمتری نیز دارد همچنین قیمت پتو چهارخونه نسبت به سایر پتوها ارزان تر می باشد.

این وزن پایین موجب شده تا استفاده از چنین پتوهایی در سفر بسیار آسان باشد و بسیاری از کوهنوردان و طبیعت گردان علاقه به استفاده از آنها برای مسافرتهای خود داشته باشند.

همان گونه که پیش تر نیز اشاره شد وزن این پتوها سبک بوده و همچنین ضخامت پایینی نیز دارند، اما نکته ای که وجود دارد این است که این ویژگیها موجب کاهش کاربری و کیفیت پتو چهارخانه نشده است.

در حقیقت به جای ضخامت بالا، در تولید این نوع پتو چهارخانه باکیفیت از متریالهایی استفاده می شود که عایق بهتری بوده و از این رو کیفیت این محصول نیز بسیار در سطح بالایی قرار دارد.