دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی از آقای آهنگ

آقای آهنگ در سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در حیطه موسیقی و ارتقای فرهنگ و هنر ایران ، آغاز نمود . در این مدت با انتشار پر طرفدارار ترین آثار به یکی از محبوب ترین رسانه های موسیقی تبدیل شده است ، در ادامه با ما همراه باشید .

برخی از پر طرفدار ترین های آقای آهنگ

رضا صادقی  : 

رضا صادقی متولد ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در بندرعباس ، خواننده و ترانه سرا است . 

فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه استکهلم سوئد می باشد که با یک اشتباه در تزریق آمپول فلج شد اما حالا خواننده بنام و مشهوری است .

در دوران کودکی دچار مریضی میشود که دکتر برای درمان چند قرص و آمپول تجوز می کنند اما پس از تزریق آمپول حال او وخیم تر می شود .

بعد از مدتی میفهمند آمپول به اشتباه در عصب پایش زده شده و عوارض این تزریق باعث می شود او برای همیشه از زانو به پایین فلج شود .

دنیا دادرسان

او از کودکی در خانواده ای رشد کرد که در آن موسیقی یکی از اصلی ترین فعالیت های آن ها بود، دنیا دادرسان متولد ۲۴ اسفند ۱۳۷۶ است  . دنیا دادرسان یک برادر به نام دانیال دارد. دانیل چند سالی از دنیا کوچک تر است .

دنیا از نقش دایی وعموی خود که به نواختن ساز و سرودن آواز و همچنین نواختن پیانو توسط پدرش انجام می گرفت ، به ایجاد علاقه اش به موسیقی اشاره می کند. دنیا فعالیت آکادمیک خود را در استرالیا شروع کرد .

دنیا دادرسان مدتی در کلیپ های فان تولیدشده توسط کامیار ایفای نقش کرده است .

دانلود فول آلبوم رضا پیشرو

رضا پیشرو خواننده معروف ایرانی متولد ۷ اسفند ۱۳۶۷ در نظام آباد تهران می باشد . 

رضا پیشرو در دوران کودکی با سختی‌های زندگی از جمله به زندان افتادن و فوت پدر و جدایی پدر و مادرش از هم روبرو شد .

در پنج سالگی پدرش دنبال گنج رفته ولی بعد دستگیر می شود و به زندان می افتد و در نه سالگی رضا پیشرو پدر و مادرش از هم جدا می شوند و بعد مادرش ازدواج مجدد کرد و رضا مدتی با مادرش زندگی کرد ولی به دلیل اختلافات با ناپدریش در سن ۱۱ سالگی از خانه خارج می شود و در خیابان زندگی می کند و دوباره به خانه برمیگردد و ناپدریش رضا را سرکار میفرستد ولی حقوق رضا را برای خودش برمیداشت و رضا دوباره خانه را ترک می کند .

دانلود ریمیکس جدید 

ریمیکس ها از پرطرفدار ترین بخش های موسیقی می باشد ، بسیاری از جوان ها به ریتم تند موزیک ها علاقه مند هستند پس به سراغ ریمیکس ها می روند ، شما عزیزان می توانید بهترین ریمیکس ها را از آقای آهنگ دانلود کنید . 

علی لهراسبی 

در رشتهٔ الکترونیک به تحصیل پرداخت و دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد کرج می باشد. وی هم اکنون بیش تر در زمینهٔ تبلیغات و موسیقی فعال است. وی هم چنین یکی از مدیران پروژهٔ یکی از شرکت های نامدار تبلیغاتی است .  

من پیش زمینه قبلی هم داشتم. من در کودکی و نوجوانی قاری قرآن بودم .آن دوره خیلی به من کمک کرد. کسانی که قرائت قرآن را اصولی یاد می گیرند، یک عالمه تحریرهای خوب یاد می گیرند. قرائت قرآن برای صداسازی مخصوصا در دوره نوجوانی و جوانی فوق العاده است .

AGHAYAHANG.IR آقای آهنگ ، بهترین سایت دانلود آهنگ