خاص ترین تفکر ها مرا ثروتمند کرد

شیرینی موفقیت دایمی است اما تلخی شکست در مرحله های مختلف زندگی به سراغمان می آید. من هم در زندگی شکست های فراوانی خورده ام اما سرانجام هر کدامشان برایم تبدیل به یک نکته طلایی و پندی گرانبها شدند. من هم روزی با بکارگیری از تجربیاتم در گذشته تصمیم گرفتم تجارتی جدید را آغاز کنم و حال یک تاجر موفق هستم. در ادامه قصد دارم شما عزیزان را با محصولاتم آشنا کنم در ادامه با من همراه باشید.

قیر نانو

قیر نانو با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، توانسته است تا جایگزین مناسبی برای ایزوگام تلقی شود. این نوع پوشش ها با توجه به ویژگی های فوق العاده ای که دارند، به عنوان عایق بندی رطوبتی و حرارتی در ساخت ساختمان ها استفاده می شود. گفتنی است که در ساخت این نوع قیر مواد اولیه ای که به کار برده می شود، در سطح نانومتر است؛ این امر سبب می شود تا مواد با سایزهای خیلی کوچکی تولید شوند. معمولا از این نوع قیر در بام، دستشویی، استخر، حمام و غیره برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده می شود.

قیر نفت جی

قیر نفت جی به رنگ سیاه و چسبناک است و به دلیل خاصیت چسبندگی و ضدآب بودنش مورد استفاده قرار می گیرد و آن را به یکی از قدیمی ترین مواد مهندسی شناخته شده تبدیل می کند که هنوز هم استفاده می شود. از این محصول در ساخت و ساز جاده استفاده می شود زیرا تولید آن آسان قابل استفاده مجدد غیر سمی و چسبنده ای قوی است. این امر قیر را به چسب ایده آل برای آسفالت تبدیل می کند زیرا آسفالت معمولاً به عنوان سطحی برای جاده ها پارکینگ ها و راهروها استفاده می شود. این محصول با قابلیت تطبیق پذیری از استحکام و قدرت بالایی برخوردار است و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

قیرگونی در کرج

قیرگونی در کرج امروزه در بیشتر پشت بام ها از قیرگونی تولید شده در کارخانه های معتبر کرج استفاده می کنند‌. این قیرگونی های تولید شده در کرج ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیادی دارند، به گونه‌ای که می توانند قیر را در یک مکان ثابت نگه دارند. افراد مجرب که در زمینه تهیه قیرگونی در کارخانه های کرج مشغول هستند از ملات سیمان برای این محصول استفاده می کنند. موارد و عوامل بسیار زیادی وجود دارند که در قیمت نهایی قیرگونی در کرج تأثیر بسزایی را نشان می دهند. نوسانات موجود در رابطه با قیمت های ثبت شده برای این نوع قیرگونی با کیفیت این محصول رابطه مستقیمی دارند. قیمت خرید قیرگونی در بازارهای داخلی کشور تحت تأثیر پارامترهای مختلفی مانند میزان تقاضا و نحوه فروش قرار می گیرد.