حوزه پر سودی که مرا ثروتمند کرد

من و خواهرم برای ثروتمند شدن خیلی تلاش کردیم و وارد کسب و کار های مختلفی شدیم تا درآمد بالا بدست آوریم ولی فایده ای نداشت و یا در آمد های ثابتی بودند. تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستانم وارد تجارت شدیم و به طور شگفت آوری درآمد بالا را در حوزه لامپ کم مصرف بدست آوردیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با این حوزه و سودهایش آشنا شوید. 

لامپ کم مصرف چهل وات

لامپ کم مصرف چهل وات یکی از این لامپ های کم مصرف هستند که نور مناسبی را در محیط ایجاد می کنند و در محیط های باز و بدون سقف نیز کارآیی خوبی دارند.

لامپ های کم مصرفی 40 واتی مناسب برای اتاق خواب ها، آشپزخانه ها، سرد خانه هایی که به صورت صنعتی فعالیت می کنند و هم چنین مکان هایی که تقریبا به 20 متر مربع می رسند مناسب هستند.

این لامپ ها دارای مزایای زیادی از قبیل مصرف کم، روشنایی زیاد، طولا عمر بسیار بالاتر از لامپ های دیگر می باشند.

در ساخت لامپ های کم مصرف 40 واتی به هیچ وجه از جیوه، اشعه ماوراء بنفش و یا سایر مواد مضر استفاده نشده است

لامپ کم مصرف برای لوستر

در بخش بعدی بیشتر در مورد ویژگی و مشخصات لامپ کم مصرف برای لوستر آشنا می شویم.

انواع متنوعی هستند از جمله لامپ های ال ای دی نشکن و لامپ های هالوژنی که دارای کیفیت های مختلفی هستند، همچنین بسیاری از لوستر ها دارای چهار لامپ، برخی شش چراغ، هشت چراغ، ده چراغ یا بیشتر می باشند.

البته که این لامپ ها در شرکت های مختلفی تولید می شوند و برند های معروف تر، کیفیت های بالاتری از این محصول را ارائه می دهند.

برای خرید از ما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و کالای مورد نظر خود را سفارش دهید.

لامپ کم مصرف سرپیچ شمعی

لامپ کم مصرف سرپیچ شمعی با کیفیت بالا تولید می شود و به علت کم مصرف بودن می تواند بهترین گزینه برای جایگزینی لامپ های رشته ای که مصرف بالایی دارند باشد.

خرید لامپ کم مصرف سر پیچ شمعی به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید آن را در فروشگاه های سراسر ایران و همچنین اینترنتی خریداری کنید هنگام خرید باید به چند نکته توجه کرد.

هنگام خرید لوازم الکترونیکی ازجمله لامپ کم مصرف باید از سلامت محصول اطمینان پیدا کرد برای این منظور شما می توانید آن را به برق زده و از روشن شدن آن مطمئن شوید.

هنگام خرید به گارانتی و کیفیت لامپ خریداری شده دقت کنید همچنین در انتخاب شکل ظاهر آن عجله نکنید.