جاده ثروتمندی را به همراه تلاش شناختم


یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها توی زندگی "دوباره شروع کردنه" و از شسکت ها؛ تجربه و نکات طلایی استخراج کنیم. روزی من هم با انگیزه شروع کردن تجارت را هدف نهادم سپس تجارتم را آغاز کردم و در آن باید به موفقیت می رسیدم. حال یکی از تاجرین موفق هستم. در ادامه با من همراه باشید.

زرشک تازه

زرشک تازه از بهترین زرشک های تولید شده در ایران است به دلیل قیمت مناسب و کیفیتی که دارد به شهرت و محبوبیت رسیده است و همچنین حافظه را تقویت کرده و فشار خون را کنترل می کند و مصرف آن برای هر فرد در هر سن بلامانع است. قند خون را کاهش می دهد و مصرف آن باعث می شود هضم غذا به راحتی انجام شود. بافت نرم و تازه ای دارد و برای تزئین پلو انتخاب مناسبی است به دلیل خواص دارویی که دارد جایگاه ویژه ای برای آن در سفره های خود قائل هستیم.

زرشک خشک

زرشک خشک در طب سنتی دارای طبع سرد و خشک و قابض است. از ویژگی های مهم زرشک برطرف کننده خونریزی و بواسیر خونی است. از دیگر مزایای زرشک کنترل وزن و سوزاندن چربی است و در طب سنتی استفاده از زرشک باعث بهبود بیماریهای کبد می شود. زرشک خشک یک گیاه ایرانی و اصیل می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. زرشک فله ۱۴۰۱

زرشک فله ۱۴۰۱ طعمی شبیه به زغال اخته خشک دارد و آن را می توان در سالاد و سبزیجات یا برای تزئین برنج نیز استفاده کرد. طعم نسبتاً ترشی دارد، کمی مرطوب و آبدار است. استفاده از این محصول در آشپزی نیز مرسوم است؛ برخی افراد از توت های زرشک برای تهیه ژله یا مربا استفاده می کنند. زرشک مرغوب معمولاً بدون دانه، در مناطق خاصی از ایران رشد می کند. وجود بربرین در زرشک باعث تنظیم آنزیم های بدن می شود.