ثروت مطلوبی که حوزه خاک به من داد


نشستن و هیچ اقدامی انجام ندادن موجب ترس می‌شود، ما با عمل بر آن‌ها غلبه می‌کنیم.همیشه ترس از تنگدست و قر داشتم اما با تجارت توانستم کسب و کاری راه اندازی کنم و به سرمایه برسم و متوجه شدم از نشستن و هیچ اقدامی نکردن ثمره ای به انسان نخواهد رسید.

خاک مرداب

قیمت خاک مرداب در بعضی از عطاری ها از حدود 20 هزارتومان شروع می شود و بر اساس میزان خرید و نوع بسته بندی به حدود 100 هزارتومان می رسد.

بر اساس نوع خرید و میزان کیفیت خاک مرداب و اصل بودن آن ، باعث تفاوت قیمت در آن می گردد به طوری که اگر به صورت عمده یا کیلویی آن را خریداری کنید در هزینه ها می توانید صرفه جویی کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما و از طریق ارتباط با کارشناسان سایت ما اقدام به تهیه خاک مرداب کنید تا خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (28).jpg

خاک دیاتومه

قیمت خاک دیاتومه به عوامل مختلفی وابسته است و به عبارتی تعیین کننده قیمت این خاک کیفیت و میزان خالصی این محصول می باشد و در میزان خرید و فروش این خاک نیز نقش زیادی دارد.

البته نوساناتی در قیمت این خاک ایجاد شده و با بازه قیمتی 60.000 تا الی 500.000 تومان خرید و فروش شده است.

ما سعی داریم این محصول را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالایی در سایت خود برای خرید و فروش قرار دهیم شما نیز می توانید با مراجعه به سایت این محصول را به صورت آنلاین و مستقیما از ما خرید کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (45).jpg

خاک ژله ای

در حال حاضر قیمت خاک ژله ای موجود در بازار بسیار متغیر است، عوامل زیر باعث می شود که این محصول با قیمت های مختلفی در بازار عرضه گردد.

نوسانات بازار ارز و همچنین تورمی که امروزه در اقتصاد ایران وجود دارد، از جمله موارد مهم و اساسی برای بالا و پایین شدن قیمت این محصول می باشد.

شرکتی که این نوع خاک را تولید و در بازار عرضه می کند سهم عمده‌ای در قیمت گذاری آن نیز دارد.

میزان هزینه ای که این شرکت ها برای ساخت این نوع خاک در نظر دارند.

قیمت این محصول در وزن 20 گرم در بازار فروش در حدود 3/000 تا 5/000 هزار تومان است.

اگر تمایل دارید، برای پرورش انواع گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا از این نوع خاک استفاده کنید.

می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره تلفن هایی که در این صفحه وجود دارد، ارتباط برقرار نماید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (47).jpg