ثروتی که متشکل از تلاش هایم بود

دقت کنید که گاهی برای موفقیت و رسیدن به هدفی باید برخی چیزهای دیگر را قربانی کنید. پس هر چه سریع تر از منطقه امن ذهنی خود خارج شده و به آرزوها و رویاهای خودتان فکر کنید. من تحقق رویای خود را در تجارت دیدم و توانستم با تجارت زندگی مرفهی را بسازم.

روشویی صفحه کورین

روشویی صفحه کورین، از بهترین و با کیفیت ترین نوع روشویی های به فروش رسیده در کشور است که همواره مدل های مختلفی دارد.

مهم ترین عامل انتخاب یک روشویی مناسب نمای ظاهری و کیفیت ساخت سنگ آن است تا در درجه اول بتواند نظر مشتریان را به خود جلب نماید.

همان طور که می دانید روشویی ها یکی از ضروری ترین ابزاری هستند که وجود آنها در سرویس بهداشتی هر خانه لازم است و هم اکنون انواع مدل های گوناگون آن در بازار موجود است.

سنگ روشویی کورین، یکی از لوکس ترین روشویی های مدرن موجود در بازار است.

این محصول در رنگ های متنوعی از قبیل قهوه ای، سفید، فیروزه ای، کرمی، مشکی و در هزاران مدل زیبا و سایز های گوناگون تولید می شود و جلوه ویژه ای به محیط های مورد استفاده می بخشد.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (6).jpg

روشویی کابینتی پارس سرام

طراحی روشویی کابینتی پارس سرام به صورتی انجام می شود که شما می توانید آن را برای سرویس‌ های بهداشتی کم عرض به راحتی استفاده کنید.

گوشی کابینتی پارس سرام یکی از بهترین محصولات تولیدی شرکت پارس سرام است که توانسته با به کارگیری متریال های پی وی سی 100 و کانی کوارتز یک مدل روشویی ضد آب و قابل شستشو را به سرانجام تولید برساند.

در واقع ساختار کلی این مدل روشویی به صورتی انجام می شود تا با گذشت زمان، هیچ آسیبی از نظر فرسایش و تجمع قطرات آب بر روی سطح بیرونی آن به وجود نیاید و البته ناگفته نماند که در بدنه این روشویی، کوراتز مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد و اندازه این محصول دقیقاً بر اساس یک سری از سایزهای خاص منحصر به فرد تهیه و تولید می شوند تا به راحتی در سرویس های بهداشتی کم عرض و یا حمام هایی که فضای کوچکتری را دارند به راحتی نصب شوند.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (9).jpg

روشویی کابینتی در شیراز

روشویی کابینتی در شیراز تنوع بسیار بالا و قیمت مناسبی دارند اما در ادامه بیشتر به این موضوع که روشویی های کاینتی در حقیقت چگونه محصولاتی هستند پرداخته می شود.

روشویی ها از لوازم لازم و ضروری در هر سرویس بهداشتی می باشند که سال هاست در خانه ها، محیط های کاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

اما روشویی ها انواع مختلفی دارند و یکی از انواع آن ها روشویی کابینتی می باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از پر فروش ترین انواع روشویی ها  در مدل های مدرن و کلاسیک عرضه می شود.

در شهر شیراز تنوع بالایی از روشویی های کابینتی موجود می باشد که از جنس ها و طرح های مختلفی برخورداند، همچنین استاندارد این محصول 80 سانتی متر ارتفاع می باشد.

روشویی های کابینتی علاوه بر کاسه روشویی دارای کابینت نیز می باشند که می توان از قسمت کابینت آن ها استفاده های فراوانی نمود.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (12).jpg