ثروتی باورنکردنی از پتوهای پرنده

در اغلب موارد پیش آمده است که خود را از ثروت و موفقیت دور بدانیم در صورتی که درست در چند قدمی ماست. من با تجارت محصولاتی بی نظیر به ثروت و موفقیت دلخواهم رسیدم که دوست دارم در ادامه شما را با محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

پتوی مینک قم

پتوی مینک قم دارای نرمی و لطافتی زیادی است و ضد حساسیت می باشد و فاقد جریان الکتریسیته بوده و هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.

پتوی مینک قم از رنگ های بسیار متنوعی برخوردار است و کار خرید را برای مصرف کننده راحت می کند و برای مسافرت گزینه مناسبی است، این محصول دارای کیفیت بالا و قابل شست و شو می باشد و با هر بار شست و شو تغییر رنگ نمی دهد و کیفیت خود را از دست نمی دهد، لبه های آن دارای دوخت عالی بوده و با مصرف مکرر زیر دوخت در نمی رود.

پتوی مینک تبریز

بهتر است از مواد شوینده بی کیفیت برای شست و شوی آن استفاده نکنید و پتوی مینک تبریز را با آب ولرم مورد شست و شو قرار دهید و از شست و شوی آن با آب داغ خودداری نمایید، زیرا باعث تغییر رنگ آن ها می شود.

پتوهای مینک تبریز دارای ویژگی های خاصی می باشند و همین ویژگی های خوب باعث پر استقبال شدن این کالا شده است، این محصولات به صورت پشمی هستند و از خاصیت گرمایی زیادی برخوردار می باشند و گزینه خوبی برای فصل زمستان هستند. پتوهای مینک تبریز تولید شده از الیاف اکریلیک هستند که به صورت طبیعی و مصنوعی می باشند.

دارای وزن سبکی هستند و حمل آن ها بسیار راحت می باشد، از استحکام بالایی برخورده بوده و در برابر هرگونه آسیب مقاومت از خود نشان می دهد و از طول عمر بالایی و همچنین از قیمت ارزانی برخوردار می باشند و همه قشرها می توانند از این محصول خریداری کنند و مصرف نمایند.C:\Users\ara\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\logo (5) - 2023-01-21T122421.190.jpg

پتوی راشل گلبافت

پتو های راشل گلبافت در ابعاد تک نفره و چند نفره به تولید و عرضه می رسند.

پتوی راشل گلبافت با رنگ های ترکیبی و تک رنگ به دست مصرف کنندگان می رسد که دارای وزن ۳۰۰۰ گرم می باشد.

پشمی، مصنوعی و پلی استر از انواع پتو های راشل گلبافت می باشند که قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند.

هرکدام از این موارد کاربرد خاص خود را دارند.

از پتو های راشل گلبافت پشمی به دلیل گردش مناسب هوا معمولا در تمامی فصول سال استفاده می گردد.

پتو گلبافت مصنوعی به دلیل ورود و خروج کم هوا مناسب فصل زمستان است.

این محصول به دلیل ظاهر زیبا و جذابیت رنگ تک آن بسیار دل نشین است و حس خوبی را به ارمغان می آورد.

C:\Users\ara\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\logo (5) - 2023-01-21T122740.400.jpg