ثروتمندی را با افکار نوین بدست آوردم

افرادی که بدون برنامه، کاری را شروع می کنند؛ چون از نقاط ضعب و عیوب  کار را اطلاعی ندارند و مشکلات خود را پیش بینی نکرده اند، همیشه در دنیایی از مشکلات غوطه ورند و از گرفتاری ها و کار زیاد شکایت دارند، اما اگر خوب توجه کنند، می فهمند که باید از بی برنامه بودن و بی تدبیری خود شکایت کنند .من در سال گذشته تجارتم را آغاز کردم و حال یک تاجر موفق هستم. تنها راز موفقیت من آینده بینی و برنامه داشتن برای آینده بود. در ادامه با من همراه باشید.

فوم ۱۰ سانتی

فوم ۱۰ سانتی در عین حال که یک عایق بسیار خوب و مقاوم می باشد وزن پایینی داشته و طول عمر آن ها نامحدود است. این محصول مقاومت بالایی در برابر الکتریسیته رطوبت حرارت و صدا دارد و کاربرد آن ها بسیار راحت است. این محصول در حال حاضر در رنگ بندی های مختلفی به فروش می رسد و می توان آن را به عنوان عایق حرارتی رطوبتی و صوتی در ساختمان ها استفاده نمود. همچنین این محصول در تولید تشک های طبی استفاده شده و به عنوان عایق دور کولر وسایل الکتریکی و عایق یخچال استفاده می شود.


فوم ۴ سانتی

فوم ۴ سانتی یک نوع عایق حرارتی است و به گونه ای تولید شده که از هدر رفتن دمای محیط جلوگیری می کند. این فوم در صنعت ساختمان کاربرد دارد و افراد زیادی از آن به عنوان درزگیر استفاده می کنند. فوم جز محصولات صادراتی است و تولید کننده و شرکت تولیدی شرایطی ایجاد می کند. تولید کننده از بهترین مواد اولیه ی مرغوب استفاده می کند و مطابق با استانداردهای روز محصول فوق را تولید می نماید. به گونه ای است که تغییر شکل نمی دهد و همین موضوع باعث شده تا تولید آن افزایش پیدا کند.

فوم ۱ سانتی

فوم ۱ سانتی کاربرد های وسیعی در صنایع مانند تهیه داشبورد خودروها کمک در بسته بندی مبلمان ترکیب در دیوارها سقف و کف پوش ساختمان ها و همچنین ساخت تشک های ورزشی و غیره دارند. میزان رطوبت پذیری فوم ۱ سانتی تقریبا صفر می باشد و این باعث می شود بهترین متریال برای کاربرد در محیط های مرطوب مانند عایق بندی لوله های پالایشگاه ها باشند. در ترکیب این فوم ها از هیچ گونه فیبری استفاده نمی شود و این مشخصه باعث می شود در هنگام استفاده از آن چه به صورت شخصی یا در صنایع هیچ گونه آلودگی و گرد و غبار ایجاد نشود.