توری که توانست مرا به هدف هایم برساند!

انتخاب آگاهانه و اصولی توانست مرا در مسیر صحیح ثروت قرار دهد و تلاش هایم برای محقق شدن آرمان ها و آرزوهایم نتایج شگفتی را رقم زد. در ادامه شما را با انواع توری بیشتر آشنا می کنم، قطعا اگر شما هم قصد دارید در درآمد خود تحولی ایجاد کنید و کسب و کار خویش را رونق دهید می توانید به خواسته خود دست یابید.

توری پنجره

معمولا قیمت توری پنجره با توجه به کیفیت بی نظیر آن بسیار مقرون به صرفه است، بسته بندی این توری پنجره به صورت قرقره ای و رولی می باشد.

همچنین در ابعاد و اندازه و همچنین متراژهای مختلفی است  این نوع توری در صنایع مختلف کاربرد دارد و تنها مختص به یک کار نیست و تولید آن در ایران صورت می گیرد.

کارخانه ها در تولیدات خود از ماده ای استفاده می کنند که غیر قابل اشتعال است و باید این نکته را در نظر بگیرید که توری پنجره پلاستیکی نسوز همانند توری مرغی پلاستیکی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

در مکانها و مشاغلی که با دما ارتباط دارند گزینه ی مناسبی است و حتی با شعله ی مستقیم به این توری آسیبی نمی رسد این محصول در بازار خرید و فروش می شود و استفاده از این کالا رواج پیدا کرده است.

تولید کنندگان از برندهای معتبری هستند اجناس بی کیفیت و تقلبی توری در بازار زیاد است و به راحتی به فروش می رسد و متاسفانه باعث آسیب به سلامت انسانها و ضرر مالی می شود پس قبل از خرید هر محصولی درباره ی آن تحقیق و اطلاعاتی کسب کنید.

C:\Users\mehr\Downloads\logo (1) - 2022-11-23T173617.362.jpg

توری مرغی

با توجه به افزایش استفاده از این توری مراکز فروش تمام سعی خود را کرده اند تا قیمت توری مرغی با افزایش زیادی موتجه نشود.

یکی از وسایل پر کاربرد که امروزه از آن استفاده زیادی می کنند توری مرغی پلاستیکی شمال است که از مزایا و ویژگیهای زیادی برخوردار است و با توجه به رنگهای مختلفی که دارد می توانید از آن استفاده نمایید.

کیفیت توری پلاستیکی شمال با توجه به اینکه ضد فشار و آب است بسیار زیاد است همواره افراد زیادی هستند که از این توری برای حصارکشی مرغداریها، خانه های لوکس و شیروانی و حصار کشی محصولات مختلف استفاده می کنند.

بیشتر افرادی که در مکان هایی هستند که آب و هوای مرطوب دارند برای حصارکشی توری پلاستیکی استفاده می کنند.

چون ضد زنگ بوده و هزینه بسیار پایینی دارد می توانید از این توریها در ابعاد و اندازه های مختلف نیز استفاده نمایید و به خاطر سبک بودن و انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارد از آن استفاده کنید.

C:\Users\mehr\Downloads\logo (1) - 2022-11-23T173458.933.jpg

توری پلیسه ای

معمولا قیمت توری پلیسه ای نسبت به توری آلومینیوم کمی مناسب تر می باشد، علت این نامگذاری نیز این است که توری پلیسه ای هنگام جمع شدن شبیه آکاردئون می باشد.

 توری پلیسه ای در مقایسه با انواع دیگر توری ها از مقاومت بسیار زیادی در برابر گرما و سرما برخوردار است و در شرایط مختلف آب و هوایی دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمی شود.

در حال حاضر کارخانه های بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید انواع توری درب و پنجره از جمله توری پلیسه مشغول هستند.

 این کارخانه ها با در اختیار داشتن به روزترین و پیشرفته ترین خطوط تولید و با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه و نیز با استفاده از مشاوره کارشناسان زبده در این زمینه، به تولید توری پلیسه پنجره دوجداره با بالاترین کیفیت و در طرح، رنگ و سایزهای مختلف، پرداخته است.

C:\Users\mehr\Downloads\logo (1) - 2022-11-23T173403.384.jpg