تلاش بدون محدودیتم پولدارم کرد

تلاش کردن با محدودیت نوعی شکست است. وقتی تعیین هدف با خود می کنیم باید از جانمان مایه بگذاریم تا قله موفقیت را فتح کنیم. من هم روزی با عزمی راسخ و انگیزه استوار تصمیم گرفتم تجارتم را آغاز کنم و موفق شدم. در ادامه قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم.

بادام زمینی شمال

بادام زمینی شمال یکی از با کیفیت ترین بادام های موجود در ایران است که به خاطر طعم خاص آن طرفداران زیادی دارد. این محصول یکی از با کیفیت ترین خوراکی ها در گروه آجیل است که می توان پیدا کرد و در هر مناسبتی از آن استفاده کرد. کشت این بادام اصولا در آستانه فصل بهار شروع می شود و اواخر شهریور ماه آماده برداشت می باشد.

بادام زمینی روز

عرضه بادام زمینی روز بازار بسیار خوبی دارد به ویژه در ایام عید نوروز و شب یلدا میزان مصرف این خشکبار به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند .در میان خشکبار بادام زمینی روز با داشتن خواص زیاد طرفدار فراوانی دارد و در زمینه های صنعتی و بهداشتی نیز استفاده می شود. بادام زمینی می تواند یک میان وعده مناسب و پرخاصیت باشد. معمولا در اردیبهشت بادام کاشته می شود و مرداد ماه زمان برداشت آن می باشد.


بادام زمینی سنجابک

بادام زمینی سنجابک معمولاً در مهمانی ها و مجالس، شیرینی ها و کره بادام زمینی استفاده می شود و بیشتر از بادام زمینی های ارگانیک تولید شده است‌. سایر محصولات بادام زمینی شامل روغن بادام زمینی، آرد و پروتئین است. بادام زمینی حبوباتی است که منشا آن آمریکای جنوبی است.