به راحتی آب خوردن با بطری ثروتمند شدم

زمانی که وارد حوزه بطری شدم و فعالیتم را شروع کردم فکرش را هم نمیکردم که بطری بتواند مرا ثروتمند کند ولی خوشبختانه با تلاش های زیاد و صبر کارم به نتیجه رسید و پول و ثروت وارد زندگی من شد.

بطری آب اسپری دار

شما می توانید قیمت بطری آب اسپری دار را از کارخانه ها و سایت های معتبر جویا شوید.

بدن انسان در سنین مختلف می تواند حاوی ۴۵ تا ۷۵ درصد آب باشد و به خوبی نشان می دهد مصرف آب کافی تا چه اندازه می تواند در حفظ سلامت همه ما موثر باشد.

به همین دلیل اغلب توصیه می شود در طول روز آب کافی نوشیده شود و یک باور قدیمی وجود دارد که طبق آن هر فرد ملزم به نوشیدن ۸ لیوان آب در طول روز است.

برای مصرف آسان و مداوم آب در طول روز و حتی زمانی که بیرون از منزل هستیم گزینه های فراوانی مانند بطری های پلاستیکی یک بار مصرف، قمقمه ها و یا برخی از بطری های آب اسپری دار پیش روی ما قرار دارند.

بطری آب استیل

قیمت بطری آب استیل با بطری های معمولی متفاوت است ممکن است شما ساعات زیادی از روز را بیرون از منزل، در محیط کار، مدرسه و دانشگاه بگذرانید.

بنابراین با همراه داشتن آب در بطری، علاوه‌ بر رفع تشنگی، آب مورد نیاز بدن خود را به این شکل تامین و در جهت سلامتی خود کوشیده اید.

انتخاب بطری مناسب و استاندارد برای حمل آب، از موارد پر اهمیتی است که به شکل مستقیم بر سلامت آب و در نتیجه سلامت بدن انسان بسیار تاثیر گذار می باشد.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از بطری آب معدنی بارها استفاده می کنید.

باید بدانید بطری های پلاستیکی به دلیل ترکیبات شیمیایی که در ساختار خود به همراه دارند به مرور زمینه را برای بیماری هایی همانند سرطان فراهم نموده و سلامتی انسان را به خطر می اندازند.

A picture containing text

Description automatically generated

بطری شیشه ای

قیمت بطری شیشه ای کمی بیشتر از بطری پلاستیکی است بطری های شیشه ای بزرگ اغلب در رنگ شفاف هستند اما نمونه های رنگی این محصولات نیز وجود دارند که سبز و قهوه‌ای نمونه های بسیار پر تولید می باشند همچنین سایز این شیشه ها با یکدیگر بسیار متفاوت است و قیمت آنها نیز بر این اساس با همه فرق خواهد داشت.

نوع ماده اولیه مورد نیاز برای ساخت این بطری ها با هم شباهت زیادی دارند با این وجود در برخی از نمونه های کم کیفیت از ضایعات شیشه استفاده می شود در حالی که در نمونه های درجه یک ضایعات شیشه کاربرد ندارد و از ماده اولیه اصلی برای ساخت این بطری استفاده می‌شود بنابراین انتظار می‌رود که نوع اول این بطری قیمت ارزان و نوع دوم قیمت گرانترین داشته باشد چون از نظر تفاوت در کیفیت با هم اختلاف زیادی دارند.

A bottle of water

Description automatically generated with medium confidence