بهبود سلامت چشم با مصرف کیوی

کیوی حاوی زآگزانتین و لوتئین است، دو ترکیبی که مسئول ایجاد ویتامین A هستند. ویتامین A مسئول شفاف نگه داشتن قرنیه (بخش بیرونی چشم) است و به بینایی شما کمک می کند زمانی که نیاز به تنظیم با نورهای کم نور دارد. این دو ترکیب همچنین ممکن است از چشم در برابر آب مروارید محافظت کنند و به جذب نوری که می تواند به شبکیه چشم آسیب برساند کمک می کند. در حال حاضر قیمت روز هویج بسیار ارزان تر از کیوی می باشد و شما جهت بهره مندی از این ویژگی می توانید هویج را جایگزین کیوی کنید.

یک فنجان کیوی همچنین حاوی تقریباً 20 درصد مس توصیه شده روزانه است که یک ماده معدنی مهم برای سیستم عصبی شما است. سیستم عصبی در سلامت شبکیه نقش دارد، بخشی از چشم شما که مسئول تبدیل تصاویر به تکانه های الکتریکی است که مغز شما می خواند.

تاثیر کیوی در بهبود خواب

یک مطالعه نشان داد که کیوی باعث بهبود خواب می شود. محققان دریافتند کسانی که دو کیوی قبل از خواب می‌خورند، کیفیت و کمیت خواب بهتری دارند. آنها حدس می زنند که برخی از آنتی اکسیدان ها و محتوای بالای سروتونین ممکن است علت بهبود خواب باشد. در حال حاضر لیست قیمت کیوی در بازار امروز ارزان می باشد و شما به آسانی می توانید آن را تهیه کنید.

برخی از تحقیقات مداوم در مورد غذاهای حاوی آنتی اکسیدان و ویتامین C نشان می دهد که آنها ممکن است بر خواب تأثیر بگذارند. ویتامین C می تواند به مشکلات قلبی عروقی مرتبط با آپنه خواب کمک کند.

طبق یک مطالعه، کیوی کیفیت خواب را بهبود می بخشد و ممکن است یکی از بهترین مواد غذایی قبل از خواب باشد. در یک مطالعه 4 هفته ای، 24 بزرگسال هر شب یک ساعت قبل از خواب، 2 عدد کیوی سبز خوردند. نتایج نشان داد که بزرگسالان 42 درصد سریعتر به خواب رفتند و 13 درصد بیشتر به خواب رفتند.

کیوی به هیدراتاسیون کمک می کند

یکی از مزایای سلامتی میوه کیوی آبرسانی آن است، با یک کیوی منفرد که تقریباً 90 درصد آب دارد.11 این باعث می شود کیوی راهی عالی برای دادن آب مورد نیاز بدن برای انجام اعمال روزانه خود باشد. ناگفته نماند که لیست قیمت خیار به دلیل وجود این ویژگی مهم همه روزه در حال افزایش می باشد. خوردن میوه و سبزیجاتی مانند کیوی زسپری با محتوای آب بالا نیز یک راه سالم و خوشمزه برای هیدراته ماندن در آن ماه های گرم تابستان است. کیوی منبع خوبی از پتاسیم است.

آب به بدن در تنظیم دمای بدن، کنترل خلق و خو، ترمیم پوست و هضم غذا کمک می کند. کم آبی اغلب می تواند این فرآیندها را از بین ببرد و باعث شود قلب و کلیه ها سخت تر کار کنند. خوردن کیوی می تواند یکی از راه های مصرف بیشتر آب در رژیم غذایی روزانه شما باشد.


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand