بذر ثروت را در باغچه زندگی ات بکار

از شکست هایی که در مسیر موفقیتتان قرار می گیرد نترسید. شکست پایان جهان نیست، بلکه از بسیاری جهات همین شکست ها اولین گام به سوی یادگیری و پیشرفت شما در مسیرمی شود. در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید شکست ها را در مسیرتان کمتر کنید.

میلگرد حرارتی در سقف کرومیت

امروزه برای ساخت بناهای چند طبقه یا یک طبقه همواره از میلگرد حرارتی در سقف کرومیت استفاده می شود.

سایتهای فروش که طبعا به عرضه انواع میلگردهای حرارتی با ضخامت و کیفیت متعدد می پردازند.عموما قیمتهای به روز را روی وبسایت خود قرار نمی دهند.

چون قیمت حاصله در برخی اوقات به صورت هفتگی یا روزانه دستخوش تغییر می گردد. می توان با ارتباط گیری با کارشناسان فروش ما از قیمت به روز محصول آگاهی لازم را به دست آورد .مجموعه ما با ارائه بهترین کیفیت برای خریداران عمده سعی در جذب مشتریان قدیمی خود دارد. همچنین، همواره شرایط عالی را جهت این امر به وجود می آورد.لذا شماره های تماس موجود در سایت بیانگر برقراری ارتباط مستقیم با مشاوران فروش بدون هیج واسطه ای بوده.

توجه ما همواره برای بیشتر خریداران عمده حائز اهمیت بوده است. همین دلیل کیفیت در پاسخگویی را به بهترین نحو ممکن نشان می دهد‌.

میلگرد ذوب آهن اصفهان صادراتی

همه کارخانه های تولید میلگرد ذوب آهن اصفهان صادراتی برای تولید محصولات خود استاندارد خاصی دارند که این استاندارد امکان دارد.

استاندارد های تصویب شده  هرچه نزدیک تر به استاندارد های بین المللی باشد دارای ارزش بیشتری است.

استاندارد های نوشته شده  توسط میلگرد ذوب آهن اصفهان  طبق استاندارد های Gost و DIN  آلمان است.

پروژه‌ های ساختمانی که در اصفهان فعالیت میکنند، معمولا به طور حتم قصد خرید میلگرد از ذوب اهن اصفهان هستند.

ازمیلگرد به عنوان یک وسیله کششی در سازه های بتن مسلح تقویت و کمک به کشش بتن استفاده می شود، بتن از نظر فشاری قوی است اما از نظر مقاومت کششی ضعیف است، آرماتور مقاومت کششی سازه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اگر قصد خرید مستقیم از ذوب اهن اصفهان و یا پیدا کردن نمایندگی که بتواند در کمترین زمان ممکن، میلگرد ذوب اهن اصفهان را به شما بفروشد، اصلا ساده نیست. 

میلگرد زیگزاگ تیرچه

میلگرد زیگزاک تیرچه که به آن میلگرد عرضی تیرچه یا تیرچه زیگزاگ هم گفته می شود، از اتصال میلگردهای ساده با میلگردهای آجدار A3 به صورت زیگزاگی به تولید می رسد.

نحوه اتصال این دو میلگرد از طریق قلاب کردن یا جوش زدن می باشد و ساخت آن به صورت اصولی و با استانداردهای تعریق شده ای صورت می گیرد.