با گلابی جاده های خوشبختی را طی کنید


گلابی از میوه های خوشمزه ایران می باشد و دارای طرفداران بسیاری است که می تواند سود بسیاری را برای فروشندگان خود به ارمغان آورد ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید دست به کاری نو بزنید از این میوه پر فروش غافل نشوید با ما باشید تا بیشتر با این محصول سود آفرین آشنا شوید.

گلابی درگزی در بازار

با خرید بهترین گلابی درگزی در بازار و قرار دادن آن در برنامه غذایی خود از خواص اعجاب انگیز آن بهره مند شوید شایع ترین نوع این محصول که ما در اکثر مواقع به آن دسترسی داریم گلابی درگزی در بازار است که ظاهری گرد مانند همراه با پوستی سبز رنگ دارد پوسته اولیه آن بافتی نرم و چرم مانند و براق دارد که لکه های ریز قهوه ای رنگی در آن مشاهده می شود.

بافت داخلی آن زبر مانند است و در مقابل سایر مدل های این محصول از شیرینی کمتری برخوردار است اکثر افراد برای خرید نوبرانه این میوه در روز های ابتدایی پاییز اقدام می نمایند تا تازه ترین محصول را در اختیار داشته باشند این میوه بومی منطقه شمال غربی ایران است و تحت شرایط آب و هوایی نسبتا سرد پرورش داده می شود، ارگانیک و تازه می باشد.

گلابی در بازار امروز

امروزه خرید این میوه از رونق و سفارش بالایی برخوردار است و مدل های مختلف این محصول در کشور برداشت و راهی بازار می شود این محصول را باید در فصل برداشت آن که اواخر تابستان است به صورت عمده خریداری کرد تا هم به صورت تازه به دست خریدار برسد و هم از صرفه اقتصادی بالاتری برخوردار باشد گلابی در بازار امروز از محبوب ترین انواع این محصول درکشور است که به مدت طولانی قابل انبار کردن است و دارای طعم بسیار شیرین و آبداری می باشد.

بهترین نوع گلابی در ایران نوع شاه میوه است که بسیار شیرین و دارای وزن کمتری نسبت به سایر انواع گلابی است برای اطلاع از بهترین فروشندگان این محصول در کشور و دریافت بهترین لیست قیمت عمده و خرد و اتصال به بازار عرضه اصلی آن و دریافت راهنمایی های لازم باید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

گلابی خشک شده

رسم خشک کردن میوه ها از دیر باز بین مردم رواج داشته است و اکثرا بخاطر این که ماندگاری میوه ها را بالا ببرند آن ها را خشک می کردند گلابی خشک شده هم از آن دسته میوه ها است که با وجود خشک شدن هنوز خواص یک میوه تازه را دارد گلابی خشک شده به علت این که در فرآیند خشک شدن آب آن خشک می شود وزن سبک تر و طول عمر بیشتری نسبت به میوه تازه دارد.

از گلابی خشک شده می توان دمنوش های خوشمزه ایی تهیه کرد و از مزه آن لذت ببرید همچنین برای تزئین سفره ها و به عنوان تنقلات در مناسبت های خاص مثل عید نوروز می توان از آن استفاده کرد برای خرید این محصول لذیذ بهتر است به رنگ آن توجه کنید اگر تغییر رنگ داده باشد نشانه ماندگی و کهنگی محصول است.