با شروع طوفانی در شغلم موانع را کنار زدم و ثروتمند شدم 


 من برای راه‌ اندازی کسب ‌و کار خود در زمینه جو دوسر ترجیح دادم به ‌جای این ‌که در طول کار تجارب را به دست بیاورم، پیش ‌از شروع کارم مهارت ‌ها و دانش لازم در این زمینه را کسب نمایم و با دستی پر کسب ‌و کار خود را آغاز کنم. لذا در این راه نسبت ‌به رقبا در برخورد با مشکلات واکنش بهتری داشتم و فروش خود را پررونق کردم و به یک میلیاردر تبدیل شدم.

جو دوسر خوراکی

یکی از غلات که در ایران کمیاب است و زیاد نیز کشت نمی شود جو دوسر خوراکی است که دارای خواص بالا و طعم خوشمزه ای می باشد، جو دوسر و قیمت خرید فروش آن بسته به عوامل مختلفی فرق دارد، چون کیفیت، نحوه خرید و نوع خرید در قیمت گذاری آن تاثیرگذار می باشد. این محصول اکثرا از نوع وارداتی بوده و از دیگر کشورها وارد می شود و به شکل بسته بندی شده و فله ای به فروش می رسد، همچنین این غلات ارزشمند در دو نوع  پاییزه و بهاره موجود است و حالتی دوسر دارد. جو دوسر به دلیل کمیاب بودن دارای قیمتهای بیشتری نسبت به جو معمولی است و به دلیل خواص بالا محبوبیت زیادی دارد، این محصول به عنوان مواد اولیه نیز در تولید انواع غذاها و خوراکیها استفاده می شود که طعم عالی و ارزش غذایی بسیار زیادی دارد.

جو دوسر اماده

همانطور که می دانید جو دوسر اماده از فواید زیادی برخوردار هستند و جو دوسر خام را می توان در انواع  غذاها استفاده کرد و غذا به خوبی لعاب بیندازد و یک غذای مفید و فوق العاده خوشمزه داشته باشید که بخصوص برای کودکانی که در حال رشد هستند مفید بوده پس پیشنهاد می کنیم از جو حتما در غذای کودکان بیفزاید تا تاثیر چشمگیر آن را ببینید. ایران بزرگترین تولید کننده جو دوسر پرک نیمه آماده می باشد که به مقدار زیادی جو در همه ی شهرهای ایران به وفور یافت می شود و از این رو می توان به راحتی جو را به سایر کشورهای دیگر صادر کرد تا در اختیار همه ی مردم جهان قرار بگیرد و همه از خواص چشمگیر این غلات معرکه برخوردار شوند و به صورت عمده و فله و یا بسته بندی شده ی آن در همه ی فروشگاه ها و مغازه ها وجود دارد که دسترسی به آن بسیار آسان و راحت می باشد.

جو دوسر خام

جو دوسر خام با شامل جوها تفاوت زیادی ندارند تنها ارزش غذایی آنها متفاوت است اما هر کدام بسیار با خاصیت و مرغوبیت بالایی هستند که برای سلامتی مفید بوده و تاثیر بسزایی در سلامتی ما دارد. کسانی که در طول روز ورزش می کنند بخاطر اینکه بعد از آن آسیبی به بافتهای بدنشان وارد نشود حتما از جو استفاده نمایند، اما کسانی که دچار کم خونی می باشند بهتر است در خوردن آن پرهیز کنند که دچار مشکل نشوند. کسانی که از اضافه وزن برخوردار هستند اگه به صورت روزانه و مرتب از جو دوسر استفاده کنند در مدت زمان کمی شاهد کاهش وزن خود خواهند شد.