با دستگاه سورتینگ پول پارو کردم

زمانی برای شروع کردن کسب و کارم به این فکر می کردم که چطور می شود با کمترین هزینه ها بهترین درآمد را داشته باشم و بر روی انواع کالا و محصولات مختلف تحقیق کردم تا بهترین آنرا توانستم پیدا کنم و کارم را بر روی همان راه اندازی کنم من در ابتدا کارم را بر روی دستگاه سورتینگ راه اندازی کردم و توانستم از همان ثروتمند شوم و کارم را گسترش بدهم در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع این دستگاه ها آشنا شوید.

سورتینگ میوه

با توجه به گسترش صنعت، استفاده از برخی تجهیزات مدرن همچون دستگاه خشک کن و دستگاه سورتینگ میوه رواج یافت.

شاید هنوز کسانی باشند که ندانند سورتینگ میوه چیست؟ به همین دلیل قصد داریم هر آنچه راجع به سورتینگ میوه نیاز است بدانید را در اختیارتان بگذاریم.

دستگاه سورت میوه یکی از تجهیزات ضروری در کارخانه‌های فرآوری میوه است که وظیفه آن مرتب سازی انواع میوه و سبزیجات با توجه به وزن، رنگ، کیفیت و حجم آن‌ها است، اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم سورتینگ چیست اینگونه باید گفت، سورتینگ به معنای طبقه بندی کردن است. شما به وسیله ماشین آلات سورتینگ می‌توانید انواع محصولات کشاورزی را بر اساس فاکتورهای مختلف طبقه بندی کنید. معمولا از این روش برای جداسازی میوه‌های فاسد که دارای ناخالصی هستند استفاده می‌شود.

سورتینگ خرما

هدف از سورتینگ خرما و غربال گری مواد اولیه داشتن یک محصول نهایی با کیفیت میباشد.

هر شرکت و برند بر اساس یک هدفی سورتنیگ انجام میدهد. شاید برای یک شرکت شکل مواد مهم باشد در حالی که برای یک شرکت دیگر رنگ مواد مهم باشد.

مواد سورت شده به محصولات با درجه های مختلف تقسیم میشوند. هدف از سورتینگ ساخت یک محصول میباشد که به انواع مذاق ها خوش بیاید.

محصولات با درجه کیفیت خوب به بخش ساخت محصول میروند و محصولات به درجه کیفی پایین تر بسته به میزان پایین بودن کیفیتشان سناریو های مختلفی را در پیش میگیرند.

سورتینگ حبوبات

در زمینه سورتینگ حبوبات و مغز دانه هایی همچون آجیل ها، دستگاه های مختلفی وجود دارد که متداول ترین آنها، دستگاه بوجاری و دستگاه لیزری سورتینگ حبوبات است. پیش از تولید دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری، استفاده از دستگاه سورتینگ بوجاری مرسوم بود که البته سورتینگ حبوبات به وسیله این دستگاه، آنچنان دقت بالایی نداشت. نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ حبوبات و مغز دانه ها بدین صورت است که در ابتدا باید اطلاعات محصول نهایی مطلوب به دستگاه داده شود و سپس دستگاه نطابق با این دستگاه و با استفاده از سنسورهای موجود در آن، محصولات با کیفیت پایین و ضایعات را در زمان بسیار اندکی جداسازی مینماید.

akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand