با دستگاه سورتینگ پول پارو کردم

زمانی برای شروع کردن کسب و کارم به این فکر می کردم که چطور می شود با کمترین هزینه ها بهترین درآمد را داشته باشم و بر روی انواع کالا و محصولات مختلف تحقیق کردم تا بهترین آنرا توانستم پیدا کنم و کارم را بر روی همان راه اندازی کنم من در ابتدا کارم را بر روی دستگاه سورتینگ راه اندازی کردم و توانستم از همان ثروتمند شوم و کارم را گسترش بدهم در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع این دستگاه ها آشنا شوید.

سورتینگ میوه

با توجه به گسترش صنعت، استفاده از برخی تجهیزات مدرن همچون دستگاه خشک کن و دستگاه سورتینگ میوه رواج یافت.

شاید هنوز کسانی باشند که ندانند سورتینگ میوه چیست؟ به همین دلیل قصد داریم هر آنچه راجع به سورتینگ میوه نیاز است بدانید را در اختیارتان بگذاریم.

دستگاه سورت میوه یکی از تجهیزات ضروری در کارخانه‌های فرآوری میوه است که وظیفه آن مرتب سازی انواع میوه و سبزیجات با توجه به وزن، رنگ، کیفیت و حجم آن‌ها است، اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم سورتینگ چیست اینگونه باید گفت، سورتینگ به معنای طبقه بندی کردن است. شما به وسیله ماشین آلات سورتینگ می‌توانید انواع محصولات کشاورزی را بر اساس فاکتورهای مختلف طبقه بندی کنید. معمولا از این روش برای جداسازی میوه‌های فاسد که دارای ناخالصی هستند استفاده می‌شود.

سورتینگ خرما

هدف از سورتینگ خرما و غربال گری مواد اولیه داشتن یک محصول نهایی با کیفیت میباشد.

هر شرکت و برند بر اساس یک هدفی سورتنیگ انجام میدهد. شاید برای یک شرکت شکل مواد مهم باشد در حالی که برای یک شرکت دیگر رنگ مواد مهم باشد.

مواد سورت شده به محصولات با درجه های مختلف تقسیم میشوند. هدف از سورتینگ ساخت یک محصول میباشد که به انواع مذاق ها خوش بیاید.

محصولات با درجه کیفیت خوب به بخش ساخت محصول میروند و محصولات به درجه کیفی پایین تر بسته به میزان پایین بودن کیفیتشان سناریو های مختلفی را در پیش میگیرند.

سورتینگ حبوبات

در زمینه سورتینگ حبوبات و مغز دانه هایی همچون آجیل ها، دستگاه های مختلفی وجود دارد که متداول ترین آنها، دستگاه بوجاری و دستگاه لیزری سورتینگ حبوبات است. پیش از تولید دستگاه سورتینگ حبوبات لیزری، استفاده از دستگاه سورتینگ بوجاری مرسوم بود که البته سورتینگ حبوبات به وسیله این دستگاه، آنچنان دقت بالایی نداشت. نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ حبوبات و مغز دانه ها بدین صورت است که در ابتدا باید اطلاعات محصول نهایی مطلوب به دستگاه داده شود و سپس دستگاه نطابق با این دستگاه و با استفاده از سنسورهای موجود در آن، محصولات با کیفیت پایین و ضایعات را در زمان بسیار اندکی جداسازی مینماید.