با تولید انواع لباس به آرزوهایم جامه عمل پوشاندم

یکی از مهم ترین آرزوهایی که از دوران نوجوانی در سر داشتم کسب درآمد بالا و رسیدن به یک ثروت کلان بود که سر آنجام توانستم با سرمایه اندکی که داشتم به تولید و انواع لباس زنانه مثل لباس بلوچی یا بیمارستانی مشغول شدم و به آرزویم که ثروتمند شدن بود دست یابم.

لباس بلوچی

قیمت لباس بلوچی در هر منطقه از کشور به دلیل تفاوت مدلهای پارچه لباس بلوچی در هر منطقه ممکن است با منطقه های دیگر متفاوت باشد و برش لباس بلوچی زنانه تکدار از نمونه های بسیار خاصی است که تنها در منطقه سیستان و بلوچستان انجام می گیرد. تولید کننده انواع این لباس بسیار شیک را با برشی خاص و در انواع رنگ در مدلهای متفاوت تولید و با قیمت بسیار مناسب و ارزان وارد بازارهای خرید و فروش داخلی و خارجی می نماید.

لباس بیمارستانی

یکی از لوازم و تجهیزات بسیار کاربردی در هر بیمارستان و مرکز درمانی و مطب مورد استفاده قرار می گیرد، لباس یکبار مصرف بیمارستانی می باشد. البته همانطور که می دانید فروش و قیمت لباس بیمارستانی یکبار مصرف بیمارستانی که از موارد پرکاربرد در اینگونه مراکز می باشد بسیار زیاد است و به همین خاطر تولیدی ها و کارگاه های تولید البسه بیمارستانی سعی در تولید عمده این گونه محصولات دارند.

در این کارگاه ها انواع البسه بیمارستانی از جمله بلوز شلوار بیمار یا همان ست ام آر آی، گان بیمار، گان جراحی، انواع ماسک، انواع شان در اندازه های مختلف، روبالشی و روتختی بیمار، پیش بند ها و غیره برش و دوخته می شود.

به این دلیل که در کشور ما ایران بلاخص در کلان شهر تهران قیمت مواد اولیه برای تولید و دوخت لباس بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت مناسب موجود می باشد، تولید کنندگان این محصولات در کنار تامین محصولات در داخل کشور به صادرات این کالا نیز پرداخته اند.

لباس زنانه

در امر صادرات و قیمت لباس زنانه، کشور های زیادی به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت هستند. کشور هایی همچون بنگلادش، چین، هند، ترکیه، تایلند و … از قدرت های تولید و صادرات لباس زنانه در این زمینه محسوب می شوند و محصولاتشان دارای شاخصه های لازم برای صادرات می باشد.

از شاخصه های مهم برای صادرات می توان به قیمت، کیفیت، گستردگی تولیدات و زیبایی یک کالای مد و لباس اشاره کرد که این کشور ها به دلیل داشتن یک جای این شاخص ها ، توانسته اند در صادرات لباس از دیگر کشورها پیشی گرفته و رتبه های برتر در این فعالیت را از آن خود نمایند و رقابت با این غول های لباس امری بسیار دشوار و طاقت فرسا است اما در این بین حفره ها و کمبود هایی وجود دارد که می توان به موفقیت در این کار خوش بین بود.