با تلخی و شیرینی بادام ثروتمند شدم

وقتی در کاری علاقه‌ وجود داشته باشد، پیروزی و ثروت نیز از راه می ‌رسند. ثروت مثل مادری که منتظر به دنیا آمدن کودک خود است، منتظر من بود و من کافی بود کمی از حالت سکون خود خارج شوم و دست به سمت ثروت دراز کنم تا آن را در آغوش بگیرم. وقتی وارد کسب و کار بادام شدم، در واقع دستم را به سمت ثروت دراز کردم و آن را در آغوش گرفتم و به یک فرد ثروتمند تبدیل شدم.

مغز بادام کوهی

این بادام دارای سمی به نام اسید هیدروسیانیک است که در بدن به سیانید تبدیل می شود. این ماده در بادام تلخ حدود ۴۰ برابر بیشتر از بادام شیرین است؛ بنابراین نباید در مصرف آن زیاده روی کنید.  

بهتر است بدانید این میوه مصرف خوراکی ندارد. البته مغز بادام کوهی شیرین شده طعم لذیذی دارد و بسیار پرطرفدار است، به گونه ای که اگر آن را نچشیده باشید و تنها برای یکبار آن را امتحان کنید، به یکی از طرفداران پرو پا قرص آن تبدیل می ‌شوید و مصرف آن را به تخمه ترجیح می دهید.

در برخی از مناطق کشور و شهرستان ها مردم از بادام کوهی به عنوان بادام زمینی استفاده می کنند. اما این یک باور غلط است و بادام کوهی باز بادام زمینی فرق دارد.

بادام سنگی شیرین

بادام سنگی از محصولاتی است که در کشور در میزان بسیار زیاد تولید و بخشی از بهترین نمونه از بادام سنگی شیرین جهت تامین نیاز داخلی و قسمتی دیگر به صادرات اختصاص پیدا می کند چرا که انواع خشکبار تولید شده در کشور از متقاضیان خارجی بسیار زیادی برخوردار می باشد.

آن چه در مورد بادام از اهمیت بسیار زیاد برخوردار است، انواع ویتامین و مواد عالی موجود در بادام است که سبب می شود تا تمایل به مصرف بادام بین افراد بسیار زیاد باشد.

بادام دارای میزان بسیار زیاد کلسیم، فیبر گیاهی و ویتامین ای بالایی است و همین ویژگی ها سبب شده تا با مصرف بادام علاوه بر گوارش، بسیار آسان و راحت بتوان از پوستی بسیار عالی و با نشاط برخوردار شد.

بادام مامایی شیرین

بادام مامایی به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی تهیه و تولید می شود و به دلیل اینکه بادام مامایی شیرین دارای مقاومت بالایی در برابر آفتها هستند و برای تولید آن از هیچگونه ماده شیمیایی و سموم کشاورزی استفاده نمی کنند در نتیجه این محصول دارای خواص بسیار زیادی بوده و مصرف روزانه ۷ عدد بادام برای تمامی افراد در هر سنی توصیه شده است.

طعم و مزه این خشکبار مقوی و مغذی موجب شده تا افراد زیادی تمایل به استفاده از آن و کره بادام زمینی در رژیم غذایی خود داشته باشند و اگر شما از این محصول غذایی خود استفاده کنید.

می توانید حجم زیادی از ویتامینهای مورد نیاز بدن خود را تامین نمایید این محصول برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مناسب بوده به همین علت است که مورد توجه قرار گرفته و افرادی که از آن به صورت روزانه استفاده می کنند می توانند از مبتلا شدن به بیماریهای گوناگون در امان بمانند.